Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy érzem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy érzem azt akibe szerelmes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Volt egy csaj akibe szerelmes lettem. Viszonzatlan szerelem. 2x próbálkoztam nála, de elutasított. Ő kezdeményezett pedig. De nem akar semmit tőlem. Amikor először próbálkoztam még volt barátja. Mindenki azt mondta jól megvannak, de én éreztem, hogy nincsenek. Kis idő múlva szakítottak.(Félrelépett a csávó) Másodjára is elutasított, nem beszélünk már. De szoktam érezni őt. Tudom ez furán hangzik, de mintha érezném őt. Ha a városba vagyok, olykor elkap egy érzés és nemsokkal később véletlenül találkozunk. Pár hete elkapott egy fura nyomasztó érzés. Nem tudtam mi bajom van. Nemsokkal később egy haverom mondta, hogy balesete volt a csajnak. Szerencsére semmi komoly.


Lehetséges ez? Mármint ez a sok összefüggés? Nem tudom ezeket a dolgokat és érzéseket hova tenni...


21/F



2019. szept. 30. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha két ember nagyon közel áll egymáshoz lelkileg, előfordulhat ilyesmi. Bár a ti esetetekben ez azért fura, mert ő elfordul tőled, nem beszéltek, nem is tudtok annyira egymásra hangolódni, viszont lehet, hogy elég, ha csak az egyik ember fogékony erre. Velem is volt hasonló.
2019. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy. Meg szerelmes. Rá vagy hangolódva a szeretett nőre. Nekem is volt már hasonló, csak nálunk ez oda-vissza működött. Illetve működik ma is, pedig "csak" barátok vagyunk.
2019. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen, nagyon plátói volt pedig. Egyszerűen megéreztem ha a közelembe került, pedig nem tartottuk a kapcsolatot, közös ismerősök se beszéltek róla.
2019. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak összepárosítod a dolgokat, mert jelentőséget akarsz tulajdonítani meg sorsszerűséget látni. Az ember sokmindenben lát mintázatot abban, amiben valójában nincs semmi szabályszerűség. Meg gondolom eleve spiritualitásra nyitott ember vagy.
2019. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#82%, ha vmit nem tapasztaltál, akkor ne szólj hozzá. A kérdező tapasztalta, akkor miért kell sorsszerűnek realizálni. Pont te akarod kimagyarázni azt, ami megmagyarázhatatlan...még.
2019. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, nem tudtam, hogy csak igenlő választ lehet adni. Valaki érezhet többször is aggályt valaki iránt, akire egyébként egész nap gondol, mint mondjuk a viszonzatlan szerelmére, és ha ötödszörre tényleg történt valami, akkor rávághatja, hogy ez misztikus kapcsolat. Mert az emberi agy közel nem tökéletes, de keresi a mintázatokat.


Én felőlem hihet abban az ember, amiben akar, én csak felajánlottam egy kevésbé mágikus alternatívát, de nyilván ez kevésbé lélekmelengető.

2019. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ez a keserű-cinikus felhang kedves 82%. Vannak tényleg olyan emberek, akik megéreznek dolgokat (nem csak a szerelmükkel kapcsolatban). Olyan dolgokat, amik egyáltalán nem voltak szabályszerűek és semmi reális alapja nem volt. Munka, üzlet, bármivel és bárkivel kapcsolatos, akivel az embernek kapcsolata van. Nekem sok ilyen van. Nem foglalkozom vele, nekem picit ijesztő, ill. szerencsére ritkán van.

Van ilyen és kész. Nem tudom mi ez, én ezzel nem szeretnék komolyabban foglalkozni.

2019. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem én ateista vagyok igazából. Csak abban hiszek amit a két szememmel látok. Ezért is furcsálom ezeket a dolgokat. Hiába vagyok más csajokkal, hiába ismerkedek valamiért nemtudom kiverni őt a fejemből. Ezek az érzések számomra megmagyarázhatatlanok ezért kérdeztem. Nemhiszem hogy az agyam tulajdonítana nagy feneket ennek, mert nagyapámnak is voltak ilyenjei(mesélte hogy érzett egyszer valami nagy bajt és hazasietett... - mamát fellökték a disznók és gyorsan megmentette). Sétáltam haverommal a múltkor a városba, annyit mondtam valamit érzek. 2 perc múlva sétált velem szembe a csaj.A baleset környékén tök jó napjaim voltak... edzettem, futottam, buliztunk a haverokkal és egyszer csak nemtudta senki se hogy mi bajom van.
2019. szept. 30. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer csak jön egy érzés a semmiből. Én előre megéreztem, h vki fel fog hívni (üzlet), pedig már lezártuk az ügyletet. Vagy konkrétan egy személyt, h mérges rám, nem sokára rá hívott is. Vagy munkával kapcsolatban előre..., h oda ne kerüljek, mert vmiért ott nem lesz jó, hát nem is lett. Amúgy ez fokozható, ha rákoncentrálok, előre tudom, h milyen hangulatban várnak (ügyfél). De, mondom, nekem ez magas, szóval ritkán használom.
2019. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy 12 éve tartó plátói szerelmet ugyanígy élek meg. Mivel már t*köm kivolt már bocsánat :D hogy nem tudok továbblépni, beszélgettem egy olyan emberrel aki ilyen spirituális dolgokkal foglalkozik, ő váltig állítja, hogy lélekben is tudsz kötődni valakihez.

Ő ezt nem biztos hogy ugyanúgy érzi irántad, de hatással van rá az biztos. Pl. nem tud úgy elmélyülni egy kapcsolatban, vagy ha szingli pont emiatt pozitív mert érzi, hogy megtalálhatja az igazit...


Szóval szerintem amit érzel az ritka, de létezik.

2019. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!