Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert ennyire nehéz, találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ennyire nehéz, találni valakit!? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Közel egy éve vagyok egyedül.

A való életben is és online is próbálok ismerkedni, de annyira nehezen jön össze.

Egyszerűen meg vagyok már rémülve. Bánt, a magány és az egyedüllét, hogy nincs kihez haza jönni esténként, és hogy nőként ezt kell megélnem. Ti hogy vészeltétek át ezeket az időszakokat ? Mi a tanácsotok, azon kívül hogy legyek türelemmel ? Szomorúság tölt el.



2019. okt. 20. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, közel egy éve. Pozitív személyiség vagyok. De rájöttem az utóbbi időben, hogy túl válogatós vagyok. És nem felszínes értelemben, hanem a belső értékeket figyelembe véve dobom el a lehetőségeket*. Plusz kezdek türelmetlen lenni egy picikét, pedig tudom, hogy ez egy olyan rossz tulajdonságom, amin jó lenne már végre csiszolnom egy kicsikét. 😅


Egyértelmű, hogy feladni nem szabad, hanem inkább kicsit hátra kell dőlni és úgymond úszni az árral. Ha lesz jó lehetőség, akkor megpróbálni a legjobbat kihozni belőle. Ennyi. :)


*Az utolsó próbálkozásom (hogy érthető legyen): Tinder, match, aranyos nő, elkezdünk messen beszélgetni. Imádja a cicákat. (neki is, nekem is van), szociális jellegű munkát végez (😍👍 nagy respect!!), szarkasztikus humor, like. Tökre okés minden. Erre jön a cringe faktor... Olyan pasit keres aki odaköltözne hozzájuk (szüleivel lakik)... Én meg ohhwaitasec, ezt így hamar? :D meh...

2019. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És még is, hogyan próbálkozol?

Leírhatnál 1-2 online és életben lévő próbálkozásodat is, hogy ez nálad, hogyan zajlik.

2019. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!