Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon lehet-e pénz-kocsi...

Vajon lehet-e pénz-kocsi nélkül szép lányt találni manapság? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Én egy átlagos fiú vagyok, átlagos kinézettel, és anyagi forrásokkal, tudok-e így szép lányt szerezni?

2014. jún. 26. 00:12
1 2 3 4
 1/32 Mr. Truth ***** válasza:
Nem :)
2014. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Tudsz, csak jóval kevesebb eséllyel.
2014. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Jokėpü vagyok... en kapok:)
2014. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Mindez attól függ, hogy mennyie vagy képes vonzalmat kiváltani a nőkben. A nők ugyanis férfira vágynak, amit egy elkényeztetett milliomos csemetében nem mindig kapnak meg.
2014. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%

találni lehet,

az hogy veled lesz e az már más kérdés

2014. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Manapság ahhoz is pénz kell, hogy elmenjél a talira ha nem egy városban életek, vagy Bpen belül is. Ha ennyire futja akkor nagy baj nem lehet vagy a gond veled van, nem a jó autó hiányával. Hiába van szép autó ha egy pö.cs vezeti, de lehet egy tök normális fas.zi is.
2014. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Jah tudsz ha nem vagy péló.


Kezdetnek mi az átlagosan szép ?!

az ilyen mű, kikúrt próbababa nők a szépek neked akkor nem nem lehet. ha egy átlagos lány akinek pl szép a szeme ápolt, átlagos teste van mellé értékes belsővel neked a szép akkor persze simán lehet. De ha már a pénz meg a kocsi meg az anyagi források előkerülnek ebből a szempontból gyanítom nem sokat építesz a belsőre vagy amire kéne.


Próbáljunk meg így csajozni ?!

Lányok nagyon gazdag vagyok, kocsim van egy audi de kispolszkiból kalapáltam, van egy házam ami nem az enyém de én lakom benne szóval szép lányok gyertek írjatok.


Persze amondó vagyok hogy nem fog működni, de hát mindenkinek lelke rajta ha te pénzel,kocsival,anyagi forrással szeretnél barátnőt szerezni akkor sok sikert.

2014. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Légypapír nélkül meglehet, hogy kicsit több erőfeszítésbe kerül, minthogy rájuk kacsintasz mellőle, és már meneküljön kelljen a tömegek elől.
2014. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%

NEM!

ÉS AZ A ROSSZ HÍREM, HOGY ÁTLAGOS LÁNYT SE NAGYON...

A MARADÉKKAL KELL BEÉRNED, AZOKKAL A LÁNYOKKAL, AKIK A PÉNZES PALIKNAK NEM KELLENEK!


Sajnos ezek tények!

HA VAN PÉNZED AKKOR MINDENED VAN!

HA NINCS PÉNZED, AKKOR SEMMID SINCS!


A kilátásaid nem éppen kedvezőek, higgy nekem...

Tapasztalatból mondom...

2014. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

@00:32


Ezek nem tények, hanem butaságok. Had meséljek el nektek valamit dióhéjban:


A mostani barátnőmmel szakítottam még tavaly, külön válltak útjaink tehát egy időre. Az exbarátnőm járt egy gazdag sráccal, aki tudomásom szerint nem szenvedett hiányt semmiben. Én pedig más lánnyal találkoztam, tehát én is el voltam foglalva.


Egy idő után azonban elkezdtem beszélni az exbarátnőmmel, és mondta, hogy mennyire nem érzi magát jól a srác mellett. Bár anyagilag minden rendben van, mert az akkori pasija gazdag családból származott, de nem jó neki, mert nem érti meg magát vele, így pár hónap után ő szakított a gazdag pasival miattam, mert hiányoztam neki - noha én nem vagyok tele pénzzel.


Aztán elkezdtünk ismét találkozgatni, és összejöttünk. Az ember azt hinné, hogy akkor hozzászokott a kényelemhez, és azt várná, hogy akkor majd én vegyek neki mindent...Ehelyett az történt, hogy ő halmozott engem el ajándékokkal, amit természetesen anyagi forrásaimhoz mérten viszonoztam is, na meg szeretetet is kapott tőlem


Ezt a történetet azért meséltem el, hogy azok a férfiak, akik úgy gondolják, hogy pénzzel bármilyen nőt meg lehet kapni, megértsék, hogy ez nem így van.


A barátnőmmel azóta is együtt vagyok, a gazdag pasinak meg nem tudok arról, hogy lenne valakije.

2014. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!