Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ha egy honapig egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy honapig egyutt lennetek egy lannyal, kb ejjel nappal, (aki csak 1 honapot van magyarorszagon) de kozben megvan a sajat elfoglaltsagotok, ereznetek azt pl. Hogy sok volt a lanybol?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki kulfodlon el. Nagyon munkamanias, meg rendszeresen edz. Mikor kimentem az orszagaba, akkor egy honapig ezeket a dolgokat mind hanyagolta, a munkabol is csomoszor eljott (meg hibazott is), es kb ejjel nappal velem volt. Miota visszajottem nem keres. Es nem tudom mi lehet az oka :( talan sok voltam neki? En nem vagyok az a fajta aki irkal egy pasinak, aznap mikor felszalltam a repulore es visszajottem Magyarorszagra, akkor irtam neki, aznap beszeltunk par szot de mar akkor ereztem hogy nem annyira beszedes. Es azota nem irt... es en sem neki. Szerintetek fog meg keresni, vagy jobb ha elfelejtem?

Februarban megyek ki ujra, es tudja is.

Attol felek, hogy nem arrol van szo hogy ennyi eleg volt neki belolem, hanem varja hogy keressem, es most azt erzi hogy csak addig volt nekem jo ameddig ott voltam. Mert nekem is, a nagyszuleimnek is vett ajandekot, es tenyleg minden ele helyezett engem.. ezert nem ertem ezt a varatlan fordulatot es nem tudom hova tenni...:(


2019. okt. 21. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ezt hívják ostoba játszmázásnak.

Nem írsz, és nyühögsz, hogy nem ír, hát száradj el egyedül.

2019. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, eskuszom nem taktikabol nem irok. Egyszeruen csak valamiert azt erzem, hogy sok voltam neki, es legutobb is mikor en kerestem nem ugy valaszolt mint a legutobbi alkalommal mikor visszajottem. Akkor megerkeztem a repterre es vagy 10 uzenet vart tole, kulonbozo idopontokban a 10oras repulo ut alatt. Most meg irt kb 3 rovidke sort. Ugy erzem, ha szeretne valamit akkor most rajta lenne a sor :( de nem tudok fiu fejjel gondolkozni
2019. okt. 21. 06:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A külföldön levö sracok igazabol nem komoly kapcsolatokat tervrznek amikor több 100 kmre irnak ismerkedös leveleket.


Szerelem tavkapcsolat illetve eleve kötödes 1 a 100 bol ha kialakul ilyenböl

2019. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon naív vagy😂
2019. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!