Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha veszekedünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekedünk a párommal miért vágyom arra hogy megüssön?

Figyelt kérdés
Megüssön, vagy durván bánjon velem, ezt kívánom. Normális ez?

2019. okt. 21. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális.
2019. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Már önmagában az probléma, ha veszekedtek. Mármint olyan értelemben, hogy veszekedtek és nem mondjuk csak normálisan vitatkoztok. Legalábbis gondolom nem véletlen használtad a veszekedés szót...


De, hogy megüssön? Miért? Miért jó ez neked? Miért nincs kifejtés? Miért tűnik ez egy gagyi algoritmus által generált kamukérdésnek?

2019. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. túl sok bunyós filmet láttál gyerekkorodban

2. tetszenek a villogó szemű nők

3. mert élvezed hogy hatalmad van fölötte és ki tudod hozni a béketűréséből (ha úgyis te vagy az erősebb fizikailag)

4. azt gondolod hogy akkor őszinte ha dühös

5. szerettél volna bokszoló lenni csak nem lettél

6. rettenetesen unatkozol

7. nem tudom

2019. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

#1


"túl sok bunyós filmet láttál gyerekkorodban"


Na jó, de azokban egy nagydarab szakállas kissé ingerlékeny férfi és örök társa egy valószínűtlenül kékszemű, kissé zsivány fazon osztották a pofonokat :D


Hoppá ez nem is tartozik ide.

2019. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Savlekotő ***** válasza:
Lehet azért mert okot akarsz h dobbanthass a kapcsolatból,esetleg apád is vert így titkon ezt tartod normálisnak,mazochista vagy,szereted a szadót,nem látunk a fejedbe,keress fel szakembert mert nem normális ha akit szeretsz arra vársz h megüssön,a toronyban valami félre ment odafenn. :(
2019. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd akkor szólj neki hogy kicsit durvuljon az ágyban.
2019. okt. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen vagyok én is...

Pedig az ágyban is durvul. Próbálom felkutatni, hogy mitől lehet ez, de halvány gőzöm sincs, és otthon se vertek meg soha, csak megaláztak. Én csak arra jöttem rá, hogy így férfi a szemembe, de ez bizarr és borzasztó érzés. :(

2019. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 engem a suli(k)ban bántották lelkileg és fizikálisan is. De nemtudom hogy emiatt van e. A szüleim sosem bántottak.
2019. okt. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!