Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes gyereket vállalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes gyereket vállalni a barátommal, ha nagyon sokat veszekedünk és már nem szeretem úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Én viszont már 30 fölött vagyok, ketyeg a biológiai órám. Teljesen tanácstalan vagyok.
2019. jan. 6. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem itt nincs kérdés.


Legalábbis nekem nem lenne.

2019. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Azért vártál ennyit, hogy egyedül neveld fel? Ezt igazából 16 évesen is meg lehetett volna tenni.

Gondolom nem.

Ebben az esetben ki kell lépni, és keresni egy megfelelő apajelöltet, akivel legalább a gimis korig kibírjátok egy családként.

Teljesen mindegy, hogy 30 vagy 33 évesen szülsz. Az viszont nem, hogy családod lesz, vagy gyereked.

2019. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet ő se szeret Téged és nem is tervez gyerekvállalást veled.Ez eszedbe jutott már?A biológiai órád lehet,hogy ketyeg,de nem valami eldobható gumikacsát készülsz venni a boltba,hogy majd lesz valami.
2019. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Szóval mindegy, hogy kivel ezek szerint.
2019. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes.
2019. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
A gyerkőc érkezése valószínűleg még nagyobb éket ver majd közétek, rengeteg új kihívással, problémás helyzettel. Semmi értelme úgy belevágni, hogy már előre tudod: nem fogtok tudni majd egy igazi családként funkcionálni.
2019. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Cukrozd meg egy babával a szarkupacot.. Neked is csak egy baba kell,mindegy kitől hová milyen közegbe..
2019. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
A kínai étkezde biztos örülne
2019. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes.
2019. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Így gondolkodtam mint te. És nem lett jó vége. Most a gyerek élhet csonka családban.
2019. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!