Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha folyton veszekedünk mert a gyesen lévő feleségem unatkozik otthon?

Figyelt kérdés
Másfél éves a lányunk és a feleségem egy ideje mikor hazaérek munkából mindig menni akar valahova. Mert ő egész nap csak otthon van a gyerekkel meg boltba meg játszótérre megy és ennyi. Elhiszem de én meg örülök ha 6kor végre hazaérek és nem kell vezetnem. Van hétvégén mikor elviszem a gyereket anyàmékhoz hagy menjen akkor ahová akar de az a 2 óra hossza neki kevés. 2 hetente elszoktunk menni kirándulni vagy plázába valahova. Már napi szinten ezen megy a vita, hogy ő nem bírja az állandó otthonlétet a gyerekkel. Felhívtam, hogy majd akkor ő dolgozik én meg itthon, erre felháborodik, hogy ezaz anya dolga.

2019. okt. 13. 17:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát menjen egyedül. Hétvégén meg csináljatok közös családi programot.
2019. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha a bölcsi nem játszik, akkor találjátok meg az arany középutat.

Nem is unatkozik szerintem, hanem a gyerek mellől szeretne kiszabadulni.

Foglalkozz te is a picivel, hisz a tiéd is. Már az is könnyebbség számára, vagy ha egyedül elmehet legalább bevásárolni.

2019. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Hány éves a feleséged? 16? Mert akkor elfogadom, hogy állandóan menőkéje van. Egy felnőtt, felelősségteljes nő viszont felkészül(t) az anyaságra, és van róla elképzelése, hogy mivel fog járni az az időszak, amíg a gyerek pici.

Egyébként én el sem tudom képzelni, milyen lehet unatkozni egy kisgyerek mellett. Én 2x szültem, de mindig volt mit csinálni. Az első mellett az egyetemet is elvégeztem.


Ha a nejed nagyon unatkozik, rakja rendbe a háat, vasaljon mindent ki, tanítson a gyereknek ezt-azt, menjenek játszóházba, adja bölcsibe, dolgozzon, süssön egy sütit, mire hazamész, főzzön egészséges kajákat, menjen el a fodrászhoz, ....


Attól, hogy gyereketek, nem szükséges neked őt szórakoztatnod.

2019. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg, hogy minek szült!
2019. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Rockarc ***** válasza:
95%

Szerintem nem egy olyan lehetetlen dolog, hogy ertelmes mondatokat szeretne hallani a 7/24 gugyoges utan. Ferfikent nekem is az volt a legnehezebb idoszak, amikor kicsik voltak a gyerekeim. Elhiszem, hogy vagyik az emberi szora es heti 2 ora nem eleg neki.


43F

2019. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Diazepam ***** válasza:
92%
Szóval nem foglalkozol sem a feleségeddel, sem a gyerekeddel. Amikor van időd inkább lepasszolod az anyádéknak, a feleséged meg mehet amerre lát. Főnyeremény lehetsz.
2019. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Azt nem értem, h az ilyen férfiak, hogy udvaroltak annak idején. Vagy akkor nem jártál el dolgozni?

Feleségül vetted, babát szült, de az nem jelenti azt, h innentől kész-vége, nem kell vele foglalkozni...na meg a kicsinyetekkel.

2019. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Egy kis megértés kell mindkét részről. Ő megérthetné hogy dolgozol, elvileg értük, te meg megérthetnéd hogy ő egésznap a gyerekkel van és az se egy leányálom. Lehet vitázni arról hogy minek szült, te biztos nem annyira akartad, de két ember kellett ahhoz is, úgyhogy hagyjuk ezt... Beszéljétek meg hogy hétvégente néha-néha elmentek kettesben valahova. Az talán neked se lehet annyira megerőltető hogy a pároddal legyél gyerek nélkül, talán attól mindketten megnyugszotok.
2019. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk ezt az értüket... dolgoznia így is, úgy is kell, ha van családja, ha nincs.
2019. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha így folytatja, nagy eséllyel az elvált férfiak táborát fogja erősíteni, és 6-kor a néma, üres lakásba fog hazatérni. Köszönhetően ennek a maradi felfogásnak, h értük dolgozik, a gyereknevelés csak a nő dolga, mert ugye ő otthon lehet, stb.stb.
2019. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!