Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy valakinek nem kell jól kinéznie ahhoz, hogy megkapja a nőket?

Figyelt kérdés

A nyáron haverkodtam egy fazonnal, aki nem csak az, hogy külsőre nem volt egy Brad Pitt, de még kövér is volt. Ő is elismerte, hogy van nála jobb.


Mégis, egyszerűen tapadtak rá a csajok. Ha nem látom, talán el sem hiszem. Az összes nővel jóban volt, és olyan széparcú exbarátnője volt, hogy csak lestem.


A pasas egyébként intelligens, magabiztos, humoros volt.


Sokat tanultam tőle, miként kell bánni a nőkkel.


2019. okt. 23. 10:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Lehet hogy van sok pénze.
2019. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom "véletlenül" kifelejtesz néhány részletet.
2019. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Itt 2 dolog lehetséges:

Vagy a srác gazdag,csak nem árulta el.


Kamu a kérdés.

2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Pl. milyen részletekre gondoltál?


:D

2019. okt. 23. 10:43
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

En egy gyarban nyari munkan dolgoztam egy fazonnal. Kis sovanyka volt, gondor szokesvoros haja, nem volt szep.

De intelligens volt o is es jo volt a humora.

O azt mondta, hogy o mindig a legszebb lanyokhoz megy oda, mert idezem " tobbi toketlennek ehhez nincs batorsaga, es a legszebb lanyokhoz alig mennek oda"

Neki is szep baratnoi voltak.


Persze o egy kedves ember volt, es nem volt ketsegbe esett, ami nagyon erzodik az emberen!

2019. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
#5 Kinek mi a szép? Lehet nekik egy Brad Pitt kinézetű volt. Azt azért.
2019. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem! :D
2019. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Lehet azt kamuzta hogy sok pénze van és gazdag.
2019. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem gazdag, de valószínűleg több pénze van, mint az nektek, mivel már már kb. 19 évesen külföldön dolgozott. Mondtam is neki, hogy miért nem ment maradt kint, mire azt a valaszt adta, hogy be akarja fejezni az egyetemet itthon. Jelenleg ugyanis tanul, de akkor nyáron együtt dolgoztunk, és neki is kb. 200 000 Ft volt a fizetése, mint nekem.


Szóval annyi "hű de sok" pénze nincs, bár nyilván nem 90 000-ért nyomtuk a melót, mint a gyári munkások. Semmilyen részletet nem felejtettem ki, talán az exével kapcsolatban túloztam, mert helyes arcú lány volt, de azért nem volt egy Palvin Barbi.


A munkahelyünkön az összes lány kereste a srác társaságát, míg velem egyikük sem akart szóba állni. Sőt, neki volt allandó szxpartnere, én meg egy nőt sem dugtam meg a nyáron.


Szóval a végén már ő adott nekem tanácsokat.

2019. okt. 23. 10:57
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Na meg is van a válasz hogy miért állnak szóba vele a nők. Több pénze van mint az átlagnak.
2019. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!