Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megtudnád, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád, hogy van egy örökletes betegséged amit, ha gyermeket vállalsz ő is megkapja visszavenné az ismerkedési kedved?

Figyelt kérdés
32 évesen derült ki,hogy beteg vagyok, gyógyszerrel kordában tartható, de idősebb koromban még lesznek gondjaim valószínűleg, az orvosok azt mondták teljes életet élhetek. Nincs senkim, barátnőm sem volt már évek óta és most elbizonytalanodtam,hogy egyáltalán akarok-e gyereket akit ugyanilyen sorsra ítélek. Folyamatosan figyelni kellene az étrendjére és minden nap gyógyszert kellene szednie. Egyáltalán van olyan nő aki így is elfogadna? Vállalnál gyereket?

2019. júl. 14. 21:18
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
65%
Nekem van ilyen betegségem de igazából nem èrdekel nem szegi kedvem
2019. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged neve?
2019. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok beteg baratom van, kevesebb lenne az eletem nelkuluk. Az egyik tesom parja meg egyes tipusu cukorbeteg, fantasztikus srac, okos, vicces, jo szivu, szegenyebb lenne nelkule a vilag. Sokaknak kell figyelni az etkezesere, szoval pusztan emiatt szerintem nem kell lemondanod a gyermekvallalasrol, es azt sem tudhatod, hogy nehany evtized mulva hol tart majd az orvostudomany.
2019. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Tudom, hogy nehéz döntés, de én műtéti úton tennék arról, hogy ne legyen gyerek. (Természetesen ez a Te döntésed, ez a személyes véleményem.)

A későbbiekben pedig a megoldás az örökbefogadás (esetleg mesterséges megtermékenyítés lehet). Ne legyen komplexusod emiatt, ha belopod magadat egy értékes, intelligens nő szívébe, akkor találtok rá megoldást. Ha a páromról kiderülne, hogy ez a helyzet, akkor nem az lenne a kérdés hogy elhagyom-e vagy sem, hanem hogy hogyan oldjuk meg a gyerekkérdést a későbbiekben. Viszont ami fontos, hogy ez ne nyomja rá a bélyegét a napjaidra, emiatt ne érezd kevesebbnek magad. Légy tisztában az értékeiddel (akár fejleszd azokat), és akkor a Nők is meglátják azt benned.

2019. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy elkapja, meg ha van is rá esély, de amúgy megoldás lehet az örökbefogadás akár, csak akarni kell, és lehet megoldást találni bármire.
2019. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Bár nem ismerkedem jelenleg, de alapesetben nem venné el a kedvem. Társat keresek, nem tenyészbikát. Vannak más lehetőségek, ha egyszer családot szeretnénk.


29/N

2019. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

3# elore nem fog fejlodni az orvostudomany mert nem engedik.


Kerdezo, nekem nem lehet gyerekem 22eves vagyok, orulok hogy nem vesztettem el az egyik heremet. Ettol fuggetlenul nem veszi el a kedvem az ismerkedestol, miert venne? Nem vagyok egy szorny, csak nem lehet gyermekem, ettol fuggetlen ha olyan not talalok aki nem akar akkor miert fosszam keg magam a kapcsolattol?


Ha lehetne gyerekem de ilyen betegsegem lenne, akkor nem valalnek. Igen tudom jo ember lehetne meg stb, de mi van ha tovabb fokozodik nala a betegseg? Mi van ha nem elhet teljes eletet? En nem fogok buntetni egy eletet azert mert en akartam gyereket.

2019. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
A parom szembetegsege orokletes, o az anyukaja reven kapta. Ez semmiben nem befolyasolt semmit. Ha a gyerekunk esetleg orokli, majd megbirkozunk vele.
2019. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eleve nem azért vagyok kapcsolatban, hogy gyerekem legyen, hanem azért, mert jól érezzük magunkat együtt. Kell a szerelem, szex.

Szóval az ismerkedési kedvemet biztosan nem venné el.

2019. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!