Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jövője egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömmel jó két hónapja beszélgettünk és szóba hozta, hogy amikor először meglátott egyből felfigyelt rám hogy jól nézek ki. Akkor azt mondtam hogy ha összejönnénk az kihatna a barátságunkra. Gondolkodtam, rájöttem hogy hülye voltam. Elkezdtem vonzódni hozzá és úgy döntöttem elhívom valahova, amire szerencsére igent mondott.

2019. okt. 27. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek néha a legfurcsább módokon kerülnek egymással kapcsolatba. Nyugodj meg és sok sikert!
2019. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam :)
2019. okt. 27. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Az emberek változnak, a gondolkodásuk is valtozhat. Sőt olyan is van hogy valakit elsőre, másodszorra, stb nem talalunk annyira vonzónak aztán egyszercsak megis azt kezded éreuni hogy tetszik.

Van ilyen.

2019. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Akkor úgy láttad, most így. Bejött a dolog.
2019. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket :D
2019. okt. 29. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!