Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzek valamit egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzek valamit egy barátom iránt, akit még korábban visszautasítottam. Elmondjam neki? Hogyan, hogy nem legyen belőle gáz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki még annó próbálkozott nálam, de én visszautasítottam, mert valaki mással már alakult, akibe szerelmes voltam és össze is jöttünk,de már ez is rég volt, már rég szakítottunk. Most egyikünknek sincs senkije és én elkezdtem érezni iránta valamit, sőt nyáron a fülembe jutott, hogy ő sem néz rém semlegesen, de ha ezt nem mondja el nekem valaki biztos nem gondoltam volna erre, mert úgyérzem távolságtartóbb lett velem, nem azt érzem, hogy próbálkozna...szerintem a korábbiak miatt nem mer kezdeményezni és leehet, hogy itt nekem kell megtennem az első lépést csak azt nem tudom hogyan.
2019. okt. 28. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmondanám neki:) No risk,no fun :D Szerintem kinevetni vagy hülyének nézni semmiképp nem fog.
2019. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet, hanem biztosan neked kell megtenned felé most az első lépést! Ő magától már nem fog szaladni utánad.

Nem olyan bonyolult, hívd el valahová programozni.

2019. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőle függ, hogy "gáz" lesz-e. Nálam esélyed nem lenne már. Van ilyen is.
2019. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el "dumálni". Ott tudd meg van-e valaki aki tetszik neki esetleg. Próbálj bensőséges beszélgetést kezdeményezni. Ha úgy alakul, érj hozzá.
2019. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha közeledsz és nyitsz felé (mert miután visszautasítottad ő biztosan nem fog) akkor az elejétől tisztázd előtte hogy nem baráti találkozóról van szó. Barátként nem szívesen lógna valakivel akivel anno többet képzelt el.


Írj neki, kérdezz rá hogy hogy van, írd hogy ha van kedve hozzá szívesen meginnál vele egy kávét. Ha igent mond az nagyon jó.

Ha nem szeretne találkozni, akkor írd meg neki hogy nem feltétlenül baráti találkozóra gondoltál, ismered milyen jó fej, most mint férfira lennél rá kíváncsi. És ne is válaszoljon azonnal ha szeretne gondolkodni, nem akarod lerohanni, csak úgy érzed joga van tudni hogy így gondolsz rá már egy ideje.


Ugyanezt elmondhatod neki akkor is ha egyből hajlandó találkozni veled. A lényeg hogy adj neki időt, ne érezze magát úgy hogy most aztán akármit azonnal tennie kell, különben elvágja magát. Csak beszélgessetek, érezzétek jól magatokat kicsit együtt. És ha van kedve hozzá, legközelebb mondjon ő egy helyet ahová együtt elmehettek :)

2019. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő nem fog közeledni, mert már visszautasítottad ;)

Neked kell tenned, aztán tőle függ, hogy akar-e többet

2019. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!