Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, elmondjam neki vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő egy 20 éves fiú én pedig ugyan ennyi idős lány vagyok nagyon régőta kb 15 éve legjobb barátok vagyunk legalábbis ezek az első emlékeim vele kapcsolatban. Nagyon kedves velem meg minden de nemtudom hogy ő érez e irántam valamit barátságon kívül. És igazából azért nem merem elmondani mert félek tönkremenne a barátság

2019. szept. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő érezne irántad barátságnál többet, már rég előhozta volna....


Szóval jól teszed, ha nem erőlteted - egyébként sem a lánynak kell kezdeményeznie.

2019. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
Így van szerintem is felhozta volna már a 15 év alatt ezt egy férfi egyed előbb, mint egy nő. Szóval puhatolózz óvatosan, de nagy a valószínűsége, hogy ő , mint barátra tekint csak rád.
2019. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el.Ha ő is érezne irántad mást is mint barátságot,eddig biztosan lépett volna.
2019. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es is leírta, egyébként ha nem nyeretlen kétéves, akkor már észre kellett vennie. Adj pozitív visszajelzéseket és meglátod mi történik, valószínűleg egyébként nem vagy számára teljesen közömbös ha a barátod.
2019. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Baràtok vagyunk kb 1 éve ért véget a párkapcsolata nekem pedig 9 hónapja tetszik. Egyszer rákérdezett az ikerhuga hogy tetszik e neki bárki akkor azt mondta igen de nevet még nem árul el ez augusztusban volt.
2019. szept. 24. 19:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott:)
2019. szept. 28. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:
És hogyan? Mi lett?
2019. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!