Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik egy pasi egy olyan csajnak aki elvileg nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Csak huza vona van, néha egy érintés. A komolyabb közeledést nem fogadja el. De ha nem találkozik a pasival huzamosabb ideig akkor másoknak azt mondja hogy nagyon hiányzik neki.

Miért érzi a pasi hiányát ha közben elutasító néha?


2019. okt. 30. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt talán azért, mert a pasitól kap olyan szintű tőrődést, amit máshol nem kap meg, ergó kihasználja a pasit, nem vállalja be, mint partnert, mert talán nem jön be annyira neki, de attól még jól esik neki a tőle kapott figyelem és törődés. Döntsd el, hogy van-e értelme ilyen nővel foglalkozni;)

Másrészt az is lehet, hogy magányos, épp nincs más pasi nála a képben, épp ezért imponál, ha “legalább” ő foglalkozik vele, talán társfüggő a csaj s nem szeret egyedül lenni.

2019. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közel a harminchoz nem volt még neki senkije
2019. okt. 30. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:

"Közel a harminchoz nem volt még neki senkije"


Ez innentől nem az egészséges ember kategória, szakember tudja csak a választ a kérdésedre.

2019. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokszor gondolkodtam rajta hogy mi történne ha megcsókolnám
2019. okt. 30. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az miért nem opció hogy nem mint férfi hanem mint ember hiányzol neki? Miért kell kihegyezni nemekre?

Nem egy olyan srác volt (és van) az életemben akiket nagyon szerettem. Soha nem mozgattak meg mint férfi de nagyon szerettem a társaságuk.

Én minden ismerősömet megérintem. Ölelés puszi piszkálódàs. Nem azért mert tetszik hanem mert közel áll hozzám. Volt olyan aki ezt nem tudta kezelni. A mai napig hiányzik néha pedig évek óta nem találkoztunk.

Pont semmi köze ahhoz hogy mint férfi érdekel e.

2019. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#utolso

Azért nem opció szerintem mert nem bírja elviselni ha más nőkkel is akár fizikai kontaktusba kerülök

2019. okt. 30. 12:02
 7/13 A kérdező kommentje:
És az ilyen sem emberi sem baráti szeretetre nem vall
2019. okt. 30. 12:02
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi nem ismerjuk a lanyt. Attol, hogy elvileg nem volt senkije, meg imponalhat neki, hogy bejon valakinek. De az nem azt jelenti, hogy akar is toled valamit. Nemtol fuggetlen vannak kattant emberek, akik feltekenykednek, ha mas kapja helyettuk a figyelmet. Akkor is, ha nem akarnak az illetotol semmit, csak huzzak a masik agyat.
2019. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Maga az eset nem idegen számomra, az viszont furcsa, hogy nem volt még senkije, kicsit többet lehetne tudni a történetről meglenne a válasz is, nem biztos hogy a saját hibája.
2019. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért és melyik része nem idegen? Miért alakul ki egy ilyen macska egér játék?
2019. okt. 30. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!