Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha a pasi még 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a pasi még 27 évesen sem akar tartós kapcsolatot? Nem volt elég ideje már kalandozgatni?

Figyelt kérdés

Nem akar házasodni sem, ami oké, de azt nem tudom megérteni, hogy nem képes egy tartós kapcsolatra.Mi lehet a terve akkor a jövőben?Majd 40 évesen fog próbálkozni megtalálni élete szerelmét?Vagy soha nem is akar majd valakit maga mellé tartósan?

Vagy létezik, hogy szimplán csak képtelen szerelembe esni?



2019. jan. 18. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Miért hiszi azt mindenki, hogy az az élet értelme, hogy meg kell állapodni egy nő mellett...
2019. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Biztos valami nagyon jó pasi, ő meg minek állapodjon meg?
2019. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan pasik, akik soha nem akarnak tartós kapcsolatot, ők megelégszenek az alkalmi d..gással és éppen emiatt családot se akarnak. Örök gyerekek akarnak maradni.
2019. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Én épp most dobtam egy ilyen pasit. Szerintem vannak férfiak, akik képtelen az érzelmekre, nem is tudják, hogy kell egy kapcsolatban létezni.
2019. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen, mondjuk tipikusan olyan pasi, akinek olyan kisugárzása van, hogy szinte bárkit megkaphat
2019. jan. 18. 14:18
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Akkor meg?
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem jelenti azt, hogy mindenkit fel kell szednie ettől még
2019. jan. 18. 14:24
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nem szeretne mindenkit felszedni. De hogy nem fog melletted megállapodni, az borítékolható
2019. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Most azon vagy kiakadva, hogy valószínűleg nem fogsz tudni betörni egy macsót? Hát, sok nő van így ezzel... :D
2019. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem életkor kérdése szerintem. Van aki mentálisan 40 évesen is egy nagy gyerek és abból áll neki az élet, hogy felszed valami kiscsajt az esti buliban. Mások egyszerűen csak nem akarnak soha komoly kapcsolatot, találn itt a félelem és az önbizalomhiány is nyom a latba kicsit. Mások pedig egyszerűen csak nem találkoztak még olyan nővel, aki alkalmas lett volna számukra hosszú távra. Ezer oka lehet, de nem életkor függvénye. Nem mindenki akar családot. Persze van, hogy egyszer csak jön a kapuzárási pánik és bekattan náluk valami aztán elveszik az első nőt aki szóba áll velük.
2019. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!