Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire ciki, ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki, ha 22 évesen még nem volt senkim?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, nem túl szép külsővel. Sajnos eddig egy férfi sem figyelt fel rám, akiknél pedig én próbálkoztam, azok kinevettek, vagy ellöktek maguktól. Egyértelműen tudom, hogy a külsőmmel van a gond, amin változtatni nem tudok. Amilyen hibákat el tudok fedni azt elfedek, de azt, hogy csúnya a fejem formája, hurkásabb vagyok és nem túl szép az alakom sem, az ellen nem nagyon tudok mit tenni. Sportolgatok, de mindig feladom, mert nem vagyok a sportban elég kitartó, hamar kifulladok.


Annyira szorítja a szívemet az az érzés, hogy más ilyen korban már házas, megtalálta a párját, én pedig még csókolózni sem csókolóztam senkivel.



2019. nov. 6. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, én meg Batmam vagyok
2019. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert lenne az? Nekem most baratnom nincs pedig elotte evekig volt. Nyomassad az onismeretet meg az onkepzest es majd amikor mar nem fuggsz ra nagyon akkor lesz :)
2019. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, most az embernek lehet szép barátnője h az egy időután megcsalja meg tönkre teszi. De ha olyan barátnője van aki esetleg kevésbé dekoratív de jól kijönnek és boldoggá teszik egymást az sokkal sokkal többet ér, hidd el. Bár a probléma h általában az utobbi ha leküzdi a démonait jó alakja lesz és megszedi egy kicsit magát, zokszó nélkül hagyja el azt az embert aki elötte kitartott melette és szerette annak ellenére h milyen volt....sajnos. Hidd el nem annyira vészes a helyzet mint gondolod, ne sanyargasd magad azzal h ilyenekre gondolsz mivel mindenki élete más és más. Én is így kinoztam magam és emiatt erőltetve akartam valakit, és annyira elvakultan akartam h nem vettem észre h a lehető legroszabbat választom. Aminek a vége katasztrófa volt, hiába volt valaki attol még sokkal sokkal magányosabb voltam mint elötte, sokszor kívántam h inkább ne is lett volna senkim.
2019. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, mennyire rossz érzés, én is hasonloképpen éltem meg a magányt, szintén gyotort az onbizalomhiany, csúnyának tartottam magam...ilyen onbizalomhiannyal, igy utolag beismerem, nem is csoda hogy nem figyelt fel rám senki.


22 evesen randiztam eloszor, ami szerintem rémesen sikerult....aztán egy évig megint semmi...23 éves elmultam, mikor eloszor sétáltam kézenfogva valakivel, eloszor csókolóztam életemben, kb. 3 hónap múlva le is fekudtem vele. Mikor egy év után szakitottunk, megint évekig nem volt senkim, akkora azonban már kinyiltam, egeszseges onbizalmam lett, igy nem is éltem meg olyan rosszul hogy szingli vagyok.

Azt hogy kinyiltam, foleg annak koszonhetem, hogy befejeztem a fosulit, elkezdtem dolgozni, albérletbe koltoztem messze a szuleimtol, és végre elkezdtem a saját életemet élni. Persze hozzátett az is, hogy már tudtam, szeretheto vagyok, hisz volt akinek tetszettem és vonzó voltam.


Ma 29 éves vagyok, boldog feleség, kicsivel kevesebb mint 3 éve találtunk egymásra. Szóval, nem vagy lemaradva semmirol.


Egyébként meg nem hiszem, hogy 22 évesen olyan sokan házasok és életuk szerelmével vannak egyutt, nekem van ismerosom, aki velem egy idos és már elvált...szóval, fel a fejjel, ez nem verseny, eljon a te idod is.

2019. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez vigasztal-e, de nem egyedül vagy ilyen helyzetben :/


22/L

2019. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem látja, illetve mondja meg senki..akkor tudják ha te elmondod..

Majd jönni fog az a személy is.. A remény sosem hal meg, imádkozz érte..

2019. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!