Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tökéletesnek tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tökéletesnek tartjátok a párotokat? Ha nem, miylen hibái vannak?

Figyelt kérdés
Az én párom pl sértődékeny

2019. nov. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az én páromnak csak egy nagy hibája van, az hogy nincs. Hahahö
2019. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökéletes egyáltalán. Rendetlen (én is mondjuk), viszont nem koszos, kicsit introvertált, komoly rituálé elindulni valahova (20 perc fetrengés), kicsit túlbuzgó (a zárkózottságát azzal ellensúlyozza, hogy mindig lesi, főleg a munkahelyén, hogy miben segíthet, mit csinálhat meg,szóval pattog, sajnos akkor is, mikor senki sem kérte, sőt...). Ropogtatja a nyakát (engem kikészít :D), idióta és fárasztó szóviccei vannak... De amúgy tök élhető vele, nagyon szeretem. ❤️
2019. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nem erted a kérdést. Olvasd el újra hátha megerted.
2019. nov. 6. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen tökéletes, számomra. Sok olyan tulajdonsága van ami mondjuk az emberek többségének nem pozitív, nem tudnának velük együtt élni. De számomra ezek egyáltalán nem negatív dolgok és nem olyasmik amiket én személy szerint hibának látok. Egy nagyon szélsőséges ember, makacs, önző, törtető, domináns. De ugyanakkor emellé hatalmas szíve és szeretet igénye van, segít és kedveskedik másoknak. Én gyakorlatilag ugyan ilyen vagyok, soha nem tekintettem erre negatívumként. Bárki más számára a párom (és én is) egy elviselhetetlen, lehetetlen ember párkapcsolatra csomó hibával. De mi egymáshoz objektíven nézve is teljesen tökéletesek vagyunk.

Nem az a lényeg, hogy a párod igazából tökéletes legyen. Sokkal inkább az, hogy számodra legyen az, olyan tulajdonságai legyenek amik neked tökéletesek. És persze ne legyenek olyan hibái amikkel te nem tudsz vagy nem akarsz együtt élni.

2019. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos, nem. De senko sem tökéletes, én sem vagyok az. Ezt el kell fogadni, különben a kapcsolat rovására mehet. De ha párat kell mondani, akkor az, hogy mindenbe veszekedést lát bele kikészít, valamint sértődékeny, fú de nagyon. 😄 De számomra ő a legtökéletesebb, még a hibáival együtt is 😍
2019. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a baj. Utána nem beszélünk. Majd megbékél. Vagy nem.
2019. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!