Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer mintha akarna valamit máskor visszautasít?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel van egy kozos ismerosunk az a kozos ismeros mondta h van ez a fiu aki odaig van ertem de meg akkor nem ismertuk egymast csak ugye kepen latott igy hat a kozos ismerosunk altal tudtunk talalkozni. Ott nem volt semmi problema utana facebookon beszelgettunk majd hirtelen eltunt, nem irt en irtam neki de nem irt vissza majd rahagytam. Utana bulikban talalkoztunk ugy tett mintha mi sem tortent volna es orommel koszont majd egy buliban kavartunk is a buli vegen azt mondta keres de nem igy lett. Megint rahagytam. Utana jott a kovetkezo buli ott is talalkoztunk elvoltunk de nem tortent semmi majd a kozos ismerunk altal ujra tudtunk talalkozni aminek igazabol is orult es hat ezen a talalkozason is kavartunk jol ereztuk magunkat majd aztan megint nem keresett.

Miert csinalja ezt?



#fiú #szerelem #egyszer szeret egyszer nem
2019. nov. 7. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tippre f*sik az elköteleződéstől, de ezt így nem lehet kitalálni. Lényeg hogy komolytalan az egész és nincs miért tovább szivatnod magad. Keress olyat akit érdekelsz is és nem csak előhúz ha nincs jobb program.
2019. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De volt már baratnoje akibe nagyon szerelmes volt csak a baratnoje megcsalta
2019. nov. 7. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan.
2019. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!