Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam sokkal fiatalabb fiúba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és durván beleestem egy 18 éves srácba. Nagyon vonzódom hozzá, a személyisége, a megjelenése teljesen magával ragadott. Csak rá tudok gondolni. Állandóan a társaságát keresem. Jól kijövünk egymással, de nem tudom mit tegyek. Felejtsem el?

2019. nov. 7. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő lesz az osztályban a legmencibb amikor egy 24 éves nővel jelenik meg a szalagavatón
2019. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, mennyire érett a korához, nekem is van egy exbarátnőm, aki épp a nyáron mesélte el, hogy beleszeretett egy nála 6 évvel fiatalabb fiúba. Össze is jöttek, őt ez nem is zavarta, én láttam, hogy boldogok és örültem nekik. Ha a korkülönbség miatt nem működne a dolog, az idővel úgyis kiderül.


27f

2019. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ah, "sokkal fiatalabb" :), majd ha 10-20 év lesz köztetek.
2019. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Laborfalvi Róza 8 évvel volt idősebb Jókainál, aztán mégis milyen remekül megvoltak évtizedekig :)
2019. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hol? Még tanulsz?
2019. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem, én nem tanulok már.

2019. nov. 7. 22:59
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hol? Nem vágom.
2019. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
Vagy egy haverom, 17 volt, majdnem 18, a lány meg 23. Másfél éve vannak együtt, szerintük, meg szerintem se "gáz".
2019. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így volt. Épp 18 volt a srác, én 24, mikor összejöttünk és életem legfontosabb kapcsolata lett. Sajnos a távolság tönkretette a kapcsolatunkat, mert ráadásul az ország másik végében lakott. Szerintem ez nem számít sok külömbségnek, pláne, ha nincs más akadály. Nálunk volt több is. A távolság, meg nekem már volt egy gyermekem.
2019. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
#7 hogy lehet ilyen sötét valaki? Az egyetem az egyetlen hely ahol meg lehet ismerkedni valakivel? Te csak az egyetemen /munkahelyen ismersz meg más korosztályu embereket? Bárhol találkozhattak miért is fontos ez a kérdés szempontból?
2019. nov. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!