Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 ev hazassag es 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ev hazassag es 2 gyerek utan beleszerettem egy fiatalabb ferfibe. Nem lehetunk egyutt vallasi es erkolcsi okokbol. Elmondtam a ferjemnek mivel erzelmileg megcsaltam nem tudom elfelejteni, nem tud valllani a csaladja miatt, hogyan tegyen tul magam?

Figyelt kérdés
Van ami segit hogy kiverjem a fejembol es ismet normalis eletunk legyen!? mert mi nem lehetunk egyutt.volt mar valaki hasonlon helyzetben?

2018. ápr. 18. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Milyen vallási okokból ? 2018 van...
2018. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez valami lányregény mese lesz,netes 20.századi katyvasz.
2018. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szakits meg minden kapcsolatot a fiatalabb pasival

A férjeddel pedig kezdjetek el randizni, rendbe tenni a kapcsolatot, kettesben romantikázmi

2018. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Voltam, de felejtsd el, mert megbannad, ha otthagynad.
2018. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

szerintem felnőtt nőként, anyaként nem kéne hibbant kamaszlányként viselkedned.

ha a faszit akarod,válj el.

ha a társadalomnak és istennek akarsz megfelelni, akkor maradj.

2018. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: Normális vagy?? 2018-at írunk, nem a sötét középkort, amikor dézsma, tized, egyházadó, meg boszorkányégetés van.....ba**eg!!

Ennyire h.ü.l.y.e hogy lehet valaki? Térjél már észhez, és a kedves párodat is rángasd bele ebbe a világba! Komolyan a vallást kéne kiírtani, minden baj okozója. Ennyi tudatlan, korlátolt elmeháborodottat....inkább tanulni kellett volna reál tantárgyakat, és csiszolni az elmét, nem benyalni ezt a sok f***ságot.....

2018. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
vallási? erkölcsi? kérlek, ha szerelmesek vagytok, akkor vállaljátok, a többi csak kamu
2018. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha ő nem tud vállalni a családja maitt, akkor nem szerelmes beléd. Max. te érzel épp szerelmet őbelé.

2. Felnőtt nő vagy, anyuka. Az érzelmek jönnek - mennek. Még ha elhagyná érted a családját..és úgy vesztenéd el a fejed, és éreznél kísértést, hogy a szeretője légy, vagy te is elválj.. de ez így egy képzeletbeli felturbózott tinifilm.

3. Volt ilyen tapasztalatom házas nőként. Elmúlt. Mikor már fél éve nem beszéltem, nem írtam, nem érintkeztem a férfival, úgy szűnt meg létezni a gondolataimban, mintha sosem lett volna. Az id megoldja ezt, hidd el. Most kaptál egy hormonlöketet, de az idővel kiürül. Akkor is kiürülne, ha összejötténétek, de így is ki fog ürülni, csak szakíts meg minden kapcsolatot. NIns olyan szerelem, ami örökké tart. Én nem hagytam el a férjem, ellenálltam a másik férfinak, és egyáltalán nem bántam meg. A férjembe sem vagyok tinisen szerelmes újra, de teljesen okésan működik a házasságunk. Egyébként meg hosszú házasságban azért elő-előfordul ilyen helyzet mással is. Mikor visszanézel erre egy-két év múlva, máshogy fogod látni kívülről.

Hidd el, kiürülnek ezek a hormonok az agyadból, és minden oké lesz, azt meg ki kell bírni hűségben. A hűség az, a hogy akkor is kitartasz a férjed mellett idegen szex nélkül, ha épp máshogy állnak az érzéseid, a hűséget nem lehet megbánni.

36/N

2018. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv valaszt az utolso nagyon jol jott!mar megszakitottam vele a kapcsolatot egy honapja .Jelenleg 0 kontakt probalom a munkamba belefeledkezni.Tudom hogy igy helyes de akkor is nagyon szenvedek nagyon szerettem ot nagyon hianyzik.Mi uzleti okokbol ismerkedtunk meg baratsagbol lett a szerelem es ehhez majd hogy nem 1 ev kellett nem.terveztem elore es probaltunk ellene kuzdeni.O egyebkent Pastu ( afgan) de angolul es nemetul is jol beszel.Nagyon nehez neki mert az o kulturajaban o a csaladfenntarto tehat mar kisgyerekkent arra nevelik hogy o felel az egesz csaladjaert anyuka apuka testverek o neki kell eletuk vegeig gondoskodni roluk.Mivel o is tisztaban van ezzel es hogy nekem is van csaladom ezert nem tud vallalni .Igen olyan ez mint egy love story de benne lenni pokol.En nem hazudtam itthon es az o csaladja is tud rolam ezert is szakitottunk meg minden kommunikaciot talan idovel konyebb lesz.de a miertre keresem a valaszt folyton ...nem tudom elhinni hogy ez a szerelem ..talakozas csak veletlen tevedes volt...probalom a gyerekeimben megtalalni minden nap a szepet es jot es hozza allni a ferjemhez ugy hogy kozben faj ami tortent es gyotor a lelkiismeretem ...nemntudom tultenni magam azon hogy belementem ebbe a kilatastalan eleve kudarcra itelt kapcsolatba...bizom benne hogy idovel vegleg ki tudom torolni ot.:(
2018. ápr. 19. 14:16
 10/11 anonim válasza:
Inkább válaszd a fèrjedet,családodat idegen fèrfièrt nem èrdemes feláldozni. Rasszizmus nèlkül mondom de egy egzotikus szerető afgán egyèb más kultúrából èrkezett illetőnek nőkhöz való viszonyuk eltèrő. Ahogy emlîtetted szüleivel testvèreivel kapcsolata milyen.Járt utat járatlanèrt el ne hagyj.
2018. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!