Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiatalabb lányba, jelengegi párom nem akar kiköltözni tőlem. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel 3 éve költöztünk össze albérletbe, aminek jelentősebb részét mindig is én fizettem, egyrészt mert sokkal jobban is keresek nála. Neki többnyire munkája sem volt mellettem. Közöltem vele, hogy már nem szeretem és szeretném ha elköltözne, erre olyan dühroham tört rá, amilyet még sose láttam. Arra gondoltam ide hívnék pár barátomat, akik segítenének összeszedni a cuccait és elvinnék őt innen, mert én ezt már nem bírom. Ilyenre nekem van jogom elvileg?

2017. aug. 9. 11:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Azért férfiként csak elbírsz egy nővel,nem ? :)
2017. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Akkor te költözöl.
2017. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
#2-es Miért én költöznék? Én fizettem a lakást évekig. Ő csak bele-bele adott néha egy keveset. Kész vagyok rendőrségig is vinni a dolgot, ha nem boldogulok vele.
2017. aug. 9. 11:18
 4/37 anonim ***** válasza:
42%

Összepakolod a cuccait, elviszed az anyjához pl, lecseréled a zárat és ennyi.

Ha a szép szóból nem ért..

2017. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Azért gondolj már bele, nem lehet valakit egyik napról a másikra kidobni az utcára. Egy kutyával se tenné ezt az ember. Szánalmas.
2017. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Az anyjánál lakott mielőtt összeköltöztünk. Oda továbbra is vissza tud menni. Munkája jelenleg nincsen, de ez nehogy már az én gondom legyen. Oldja meg ahogy tudja.
2017. aug. 9. 11:30
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
A dührohamnak sok oka lehet...lehet a háttérben pl. megcsalás, nem megfelelő kommunikáció, kompromisszumok hiánya, stb. Szerintem elég megalázó lenne, ha pár férfiember vinné el a lányt és a holmijait...beszéltetek már erről a témáról, hogy valami/semmi nem működik a kapcsolatban? Nem vagyok jogász, így ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy van-e jogod ahhoz, hogy a dolgait elvitesd mással. Nem lehetne nyugodtabban különválni? Mindenkinek könnyebb lenne.
2017. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Némi együttérzést azért belevihetnél a dologba. Hány évesek vagytok? Ő nem tudja fenntartani a lakást,egyértelmű,hogy ő fog költözni,de 3 év után,akkor sem így rendezi le az ember. Felháborít már csak az is,hogy ha ilyet olvasok...Gondolkozz el magadon elég erősen,és egy kicsit képzeld magad az ő helyébe kérlek!!!
2017. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs munkája, miből vesz kaját? Kinek a nevén van az albérleti szerződés? Kauciót kiállta? Miért dühöngött, mi volt a dühöngésének a tárgya?
2017. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
#7 Részemről ezen nincs már mit megbeszélni. Új barátnőmmel szeretnék minél előbb összeköltözni, új életet kezdeni. Én se szolnék bele, ha ez fordítva lenne, de mivel nálam lakik, így nem várhatok hónapokig a dologgal. Új párom így is jár hozzám pár naponta ide a lakásra, Szerintem neki is jobb lenne, ha ezt nem kéne végig néznie.
2017. aug. 9. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!