Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan térítsem észhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osman alex kérdése:

Hogyan térítsem észhez a szerelmem? nagyon megbántott de attól még ugyan úgy szeretem

Figyelt kérdés

adott egy lány (24 éves) aki fél éve szakított a 43éves pasijával,majdnem 5 évig voltak együtt, a lány azért szakított a párjával mert rengeteg vita volt és mindenkire féltékeny volt a fickó és nem egyszer bántotta is, ez az ember egy iszonyat ronda 50kg vékony 165cm kirohadt fogú személy(nem vicc) :I , de állítólag nagyon rendes..

na most a lány egy szemrevaló nagyon kedves önzetlen személy,kb 2 hónapja ismertem meg, először csak beszélgettünk aztán egyre jobban megkedveltük egymást,és nagyon össze melegettünk, én megtaláltam benne azt amit mindig kerestem, ő az igazi.. minden rendben volt kémiai, személyiségi vonzalom is megvolt, amikor kimondtuk hogy eggyütt vagyunk, nagyon látszódott rajta hogy szerelmes, aznap este le is feküdtünk ami tényleg fantasztikus volt, direkt figyeltem rá mi jó neki, ő volt a fontos, és látsszódott rajta hogy mennyire élvezi, ( én sportos 25 éves vagyok 177cm)reggel még úgy köszöntünk el mint a párok, majd délután rámír messengeren hogy neki ez nem megy, érzelmek nélkül és ekkor jött minden féle rizsa hogy nemtudja mit érez bla bla bla, meg hogy eszébe jutott az exe... (amióta elhagyta a párját azóta a fickó elhordta mindennek, zaklatta, keresztbe tett ahol csak lehet, sokat sírt miatta a lány), én teljesen össze törtem mert nagyon megszerettem, és ő is nagyon szeretett de nemtudom egyszerűen hogy mitől ilyedhetett meg..

na szóval megbékültünk de ő csak barát ként akar rám tekinteni, és ugy is beszélünk.. kb két hete sírt nekem hogy az exe elhordta megint mindennek, utana két nappal később mondja hogy mar beszélgetnek, utana meg hogy mar talalkoznak, tegnap meg már azt írta hogy alakul köztük a kapcsolat...

most teljesen tanácstalan vagyok hogy mit csináljak hogy észhez térítsem, nagyon megszerettem és csak azt szeretném hogy boldog legyen.. persze ha valahogy vissza tudnám hóditani az lenne a legjobb, de a lényeg hogy ő boldog legyen, ezért nem akarom hogy vissza menjen ahoz a féreghez.. 24 éves lány tele élettel, a pali meg egy "parazita" nemtudom elképzelni hogy miért szeretheti ennyire, a lány nem hallgatja meg az ész érveket..

kérlek adjatok tanácsot hogy hogyan tudnám észhez téríteni, vagy vissza hódítani, mit/mirő beszéljek vele?

nagyon megbántott és utálnom kéne de egyszerűen nem tudom utálni, annyira szeretem. hogyan érjem el hogy újra vonzódjon hozzám, hogyan érjem el hogy átgondolja az exével való kapcsolatot hogy rá jöjjön hogy nem jó neki? (nem szeretném hogy szenvedjen..)

köszönöm a segítséget



2019. nov. 9. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Az ő élete, ő választott azt a retket. Ha neki úgy jó, akkor szenvedjen mellette.

Ne láss bele többet, mint amennyit ez a nő valójában ér.

Ha ő nem akar semmit, akkor tartsd tiszteletben.

És szerintem "barátként" se akarj semmit.

Ne mássz bele egy ilyen relatív háromszögbe.

2019. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez a hölgy annyit ér, akár a mai táplálkozásom vegterméke. Amilyenek a döntéseink, választásaink, olyanok vagyunk mi is.
2019. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

1. Zsarolja vagy fenyegeti valamivel a férfi,

2. Labilis a lány, maga sem tudja kihez vonzódik.

3. Tedd fel neki azokat a kérdéseket, amiket ide írtál és a felelete alapján dönts. Túlságosan ne erőltesd, mert Te is könnyen úgy jársz vele, mint a mostani (ex?) pasija, azaz faképnél hagy.

2019. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szereted, csak olyan szerepbe tette magát, amivel megragadott (azt érezteti veled, hogy a megmentője vagy). Valamiért úgy érzed ezt meg kell tenned, amit neked kell felkutatnod magadban hogy miért van, ugyanis ez nem normális. Az a romantikus, nyálas filmes maszlag sem, hogy "csak azt akarom hogy boldog legyen". Nyilván az ember nem akar rosszat a másiknak, de a pátoszos önfeláldozásnak sincs értelme.


A másik pedig hogy nem kell "megtéríteni" senkit. Az ő élete, azt csinál vele amit akar. Ha beleakar szaladni a pofonba, akkor szaladjon, majd talán századikra megtanulja hogy ne tegye meg ismét. Majd ő meghozza a döntést ha akarja, akár szakemberrel, ha tényleg egy manipulatív emberrel van. A saját életeddel foglalkozz és azt irányítsd, másét amúgy sem tudod. Azt meg döntsd el hogy a jelenlegi kukás szereped, amibe az exével való dolgait hányja, mennyire felel meg neked - ha így akarsz szenvedni még, akkor hajrá, de ki is léphetsz belőle.

2019. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Már bocs, de nekem az állítólag rendes, meg a bántotta nem egy kategória.

Ja, tényleg szemrevaló lehet, ha egy kirohadt fogú vénülő faszi után képes voltál megdugni. Nem tudtam volna elűzni az agyamból azt a képet, hogy egy ilyen után az én számba dugja a nyekvét. Pfejj!

Tényleg rendes lány, aki apja korú faszival dug. Persze, hogyne.

Hagyd a francba ezt a lányt, az ilyen típus sosem tanul semmiből. Nem kell a megváltó szerepét magadra öltened. Megérdemlik egymást. Lépj túl rajta, és csökkentsd a gusztusodat.

2019. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó, viccen kívül szép lányról van szó, és ő sem tudta megmondani hogy miért volt együtt a csávóval, az én gusztusomat meg elöntötte a szeretet viccen kívül és nem is gondoltam arra.. de igazad van

azzal próbálom magam vígasztalni hogy itt vagyok aki mindent megtud adni neki, lenne jövőnk, fiatal vagyok, tényleg minden működött köztünk de ha neki ez nem kell hanem a szenvedés meg egy szutyok vén pali akkor legyen azzal ha az jó neki.. csak akkor már ne jussak az eszébe ha már találtam mást

2019. nov. 9. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

#6


Csak rajtad múlik,ha akkor is pátyolgatni fogod az "érzékeny, kicsi" lelkét, az már a te hibád lesz.Ne hagyd magad kihasználni.Hajtsd el a pcsába, ha a gusztustalan vén faszi után megint hozzád dörgölőzne.Hiába szép ez a csaj, ha ennyire igénytelen, és semmi önbecsülése sincs.

2019. nov. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ötéves kapcsolat még egy jól sikerült dugás.

Nem egy súlycsoport.

Az még kevés, hogy te odavagy érte, ha ő még nincs oda érted.

A "térítés" talán a jehovistáknál működik, párkapcsolatban nemigen.

2019. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!