Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek, hogy a munkahelyére is és az iskolában is vele akartatok lenni? Ugyan azt csinalni mint ő?

Figyelt kérdés

#szerelem #Munka suli
2018. szept. 19. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
A szerelem nem egyenlő az indán lógó majmocikhoz:D
2018. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyére nem akartam utána menni, mert szippantóskocsit vezet, de amúgy igen :D
2018. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Voltam már szerelmes de mindig tiszteletben tartom a másik magánszféráját és - az elsőt idézve - nem lógok rajta, mint egy kismajom. Azon kívül nekem is van életem, ráadásul eléggé nagy a szabadság vágyam szóval ki nem állhatom ha valaki folyamatosan a s*ggembe van, bármennyire is szeretem az illetőt. Neki is és nekem is kell a magánélet
2018. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem.

Olyan volt, hogy valaki annyira ösztönzőleg hatott rám, hogy szárnyakat kaptam olyan dolgokban, amikben ő már nagyon előrébb járt hozzám képest, de igazából tőle függetlenül is érdekeltek azok a dolgok, csak ő adott ezekhez egy plusz lökést, vagy általa ismertem meg valamit, amit előtte nem ismertem, és tetszett is a dolog, de nem csak miatta.

Munkában, iskolában békén hagyom az embereket, én sem szeretem, ha nem hagynak levegőt.

2018. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Igen, rendszeresen jártunk egymás munkahelyére. Akár hajnal 2 órakor is felkerestük egymást. Egyetlen kapcsolatomba volt ilyen és ő lett a végleges párom. Az előzőekkel akikkel ezt nem éreztem, talán csak azért voltak, legyen kivel szexelni.

Nekem az nem kapcsolat, csak szex, akivel heti 3-4 alkalommal lehetett csak találkozni.

2018. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy 16-17 évesen igen. Azóta tudom, mik a prioritások és hogy mindennek megvan a maga helye(pl iskola folyosóján nem illik smárolgatni, munkahelyen meg egyenesen ki is rúgnának érte).
2018. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem, nem vagyok ennyire fanatikus.
2018. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, ha bárki is bejárkálna a munkahelyemre (valószínűleg be sem jutna, de ez más kérdés). Fordítva sem csinálnék ilyet. :/
2018. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!