Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban nem létezik lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem létezik lassan kialakuló szerelem?

Figyelt kérdés
Nemrég többen is ezt írták az oldalon is, valamint mástól is hallottam. Ahol az elején nincs szerelem, ott már nem is lesz. Igaz ez? Akkor hogy tud barátságból kialakulni?
2019. nov. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, viszont valami alap vonzalom kell már az elején is. Nálam legalábbis így működik.
2019. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval olyan nincs, hogy valakinek abszolút nem jöttél be külsőre, nem vagy az esete, de jól kijöttetek az elejétől kezdve, és ettől kialakul?
2019. nov. 9. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi féle szerelem létezik ahány ember van. Mindenki másként éli meg.
2019. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Baromság. Hol írták ezt? Leoltom őket a g#cibe. :D

Nálam nagyon lassan alakulnak ki komolyabb érzelmek, talán emiatt sem vett komolyan az elmúlt időszakban az a néhány lehetőség, akikkel dolgom volt. A nők a szerelem első látásra elvben hisznek, ami totális ellentéte annak, amiben én hiszek. Sosem tudtam beleesni senkibe első pillantásra, s aki később, hosszas ismerkedés után érzelmeket ébresztett bennem, vagy legalábbis elmélyülni kezdett kettőnk között valami, ő meg pont ezt kérdőjelezte meg, hogy hogyhogy nem figyeltem fel rá a legelső pillanattól.

Örökös szélmalomharc. Jobb ezekből inkább kimaradni, soha senkinek semmi se jó...

2019. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét lehetőség létezik. Én például képes vagyok első látásra halálosan beleszeretni egy lányba és akár hónapokig szarul lenni miután elutasított. De olyan is előfordult, hogy eleinte egyáltalán nem jött be egy csaj, később viszont meg voltam érte bolondulva. Szóval igen, vannak ilyen barmok, mint én. :D
2019. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Osztom #4. Meglátnak és elfutnak vagy beleszeretnek. Ilyen a mai nők attitűdje szerelmi téren. Nem jössz be nekik küllemre valami apró baromságért, kukázva vagy. Tök mindegy, milyen a személyiséged, lelked.
2019. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szerettem bele senkibe azonnal, mindig idő kellett. Előfordult, hogy évek mire megtetszett. Utána meg az agyalás, na vajon mi legyen, egyáltalán érteme lenne megpróbálni?

Nem ismerkedtem sosem idegenekkel, mindig ismerősi körből alakult ki valami, pont ezért, mert nem értik meg a férfiak, sürgetni akartak. Nekem pedig nem megy,idő kell.

2019. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mélyebb érzelmek kialakulásához idő kell, az ilyen fellángolások meg az elsietések általában nem vezetnek hosszú kapcsolathoz.
2019. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!