Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve jártam egy lánnyal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve jártam egy lánnyal, és sajnos az egyik buliban megcsaltam, azonban mostanában mindig előttem van az arca és sokat álmodok róla?

Figyelt kérdés
Mint írtam nagyon sokat álmodok róla és gondolok rá, múltkorabban próbáltam vele beszélni hogy elmondjam neki de sajnos flegma volt, nem tudom hogy csak azért érzem ezt mert buntudatom van még mindig. Azóta már van egy kapcsolatom és vele össze is költöztem. De sajnos még mindig álmodok a másik lányról. Szerintetek mit tegyek?
2019. nov. 10. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Előtte kellett volna gondolkodni.
2019. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!