Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, remélem nem fog kiderülni, nem szeretném ha elromlana 4év! De sajnos elegem lett hogy féltékenykedett! Mit tegyek most, úgye ne mondjam el? 20éves srác

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
de el kéne...
2010. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretnéd, hogy kiderüljön?! Akkor miért csaltad meg? Jah mert féltékenykedett értem...azért már meg kell csalni...Hidd el minden hazugság kiderül egyszer, csak idő kérdése. Talán jobb ha tőled tudja meg mint mástól...
2010. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Hát ember, ha én megcsalnám a b.nőmet tuti nem hagynék semmilyen nyomot magam után ha még szeretném vele folytatni. De gratulálok, Te megtetted! Mivel innen nem tudod kitörölni a kérdésedet... Egyébként ha folyton féltékenykedett és bevágod neki, hogy "figyubocsi, becsusszant máséba is" akkor vesztettél. Szóval szerintem ne mond el. Egyébkét gerinctelen vagy és életkorodhoz mérten buta is, ha nyomot hagysz magad után.


A viszont látásra, további szép napot!

2010. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Azzal hogy nem hagy maga után nyomot még ugyanúgy félreb.szott, szal az semmin nem változtat, ugyanúgy egy szar alak.
2010. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
hogy voltál képes megcsalni jancsi?:(
2010. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány valamilyen szinten féltékeny, ez alap a lányoknál. De az nem megoldás h megcsalod. Szerintem beszélgess el vele, de legjobb lenne szépen elmondani mit tettél. Ezt már nem változtathatod meg.
2010. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltad adsz okot a féltékenykedésre, vagy mi? Most aztán jól megoldottad a helyzetet, gratula! Amúgy meg nincs jogom ítélkezni, de ha ilyen tökös legény vagy, akkor rajt , valld be neki, hisz csak 20 éves vagy, 4 éve egy kapcsolatban... nem lesz örökkétartó - ezek után meg pláne! Szóval ne rabold az idejét - meg a sajátotad se!
2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok hozzád. Az ilyenek miatt hiszi úgy a legtöbb lány, hogy a pasiknak csak a szexre kellenek. Ha akkora gyerek voltál, hogy megcsaltad, akkor most legyél akkora gyerek, hogy elmond és vállald a következményeket. Túl sok jót ne remélj.


üdv

2010. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kicsit ellentétes... nem akarod neki elmondani, mégis bűntudatod van, különben nem írtad volna ide a kérdésedet. csak gondolj bele, hogy képes lennél-e továbbra is bűntudat nélkül a szemébe nézni, meg vele lenni. szerintem esélytelen. úgyhogy mindenképpen mondd el neki, és adj egy kis időt, eldöntse, hogy ezt most az egyszer le tudja -e nyelni, vagy nem. bele fogsz őrülni a bűntudatba elég rövid idő alatt.
2010. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ezt sose értettem a férfiakban, h.ha már féltékenykedig a csaj,akkor meg kell csalni, na pont ezért volt féltékeny mert érezte h.benned van ez az ösztön h.megcsalnád.Szóval csak magadra vess.Most aztán semmi szavad nem lehet ha féltékenykedik.Ha szereted elmondod neki és tiszta őszinteséggel bevallasz mindent h. mikor kivel, miért stb.És azután ha veled marad akkor mindent jóvá kell tenned és bizonyítani h.nem teszel ilyet többé és h.szereted.Bár nem értem ezt se.Ha szeretek valakit akkor nem tudnám megcsalni, ha zavar amit csinál akkor megbeszélem vele.
2010. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!