Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23/N Hosszú lett, de jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/N Hosszú lett, de jó lenne, ha valaki elolvasná, és úgy adna tanácsot: mit tegyek? Lépjek én? Vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm és a pasija egy kirándulós, hosszúhétvégés, belföldi kiruccanást szerveztek. Velük tartottam.

Magánéletemről azt kell tudni, hogy 1 év 2 hónapja vagyok szingli. Hogy miért? Nem azért, mert ronda vagyok, hanem mert csak komoly kapcsolatot keresek, nem ismertem még meg ez idő alatt a megfelelő embert, ritkán találkozom új arcokkal, keveset mozdulok ki, a netes társkeresőket hanyagolom, mert már 3X rafáztam ottani férfival. (Pedig valakinek bevállt, pl. ez a barátnőm is neten ismerte meg a barátját 2 évvel ezelőtt. Mondjuk ő asszem facebookon, de társkeresős sikersztorikat is hallottam.)

Na most, ezen a kiránduláson. Indulás reggelén barátnőmék felvettek kocsival, aztán egy téren vártuk be a többieket, hogy együtt menjünk 2 kocsival a szálláshoz. És akkor odajött ez a srác, akit még nem ismertem. Azonnal éreztem, ahogy így felgyorsul a pulzusom. Magas, jóképű. Megszólalt, kellemes hang. Puszival köszöntünk, így éreztem, jó illata van. (Csak, hogy tudjátok, milyen első benyomásban volt részem...)

Megtudtam aznap, nincs barátnője, óriási plusz. Este, mikor közösen főztünk, meg társasoztunk, egy 16 km-es túra után, volt alkalmam megfigyelni dzseki nélkül. Csak melegítőnadrág, póló. Hát... Igencsak az esetem volt. Többször is szóba elegyedtem vele, a társasjáték alatt meg voltak nagyon huncut, bensős pillanataink.

Másnap korán reggel ébredés után HALLOTTAM, HOGY RÓLAM KÉRDEZ. Nem tudták, hogy hallom. Nagyon úgy tűnt, megfogtam első nap, érdeklem. Folytatódott, hogy dumálgattunk, egyre tönbet nevettünk együtt. Már a többieknek is feltűnt, hogy alakul valami, vicceltek ezzel minket, de nem törődtünk velük. Én isssszonyúan élveztem a társaságát. De minden tekintetben. Jól tudtunk kommunikálni, rengeteg témát érintettünk. Fizikailag nagyon jó hapsinak tartom. És végig éreztem azokat, hogy pillangók a hasamban, kellemes gyomorbizsergés. Annyira jó volt minden perc a közelében.

És végüzl másnap délelőtt hazautaztunk. Ennyi. Aznap alig volt vele kontaktom, külön kocsival mentünk.

Egy városban lakunk, távolság nem akadály. Mindketten szinglik vagyunk. Ismerősök vagyunk facebookon. Szuperjól elvoltunk. Mekkora csalódás már, hogy nem beszélte meg velem, hogy majd folytatjuk, nem kérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni vele, semmit... Ilyenkor ez szokott következni. De ő nem tett lépést felém.


2019. nov. 11. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyél te lépést. Lehet hogy szimpatikus voltál de nem biztos hogy annyira mint ő neked.

Annyira nagy arcvesztés lenne ráírni higy hogy van, jól érezted magad, jön-e valahová legközelebb?

Egy próbát megér, nem?

2019. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Egy valamit nem értek. Akit életedben nem láttál, az miért ismerősöd Facén? :)


Nincs mit vesztened, írj rá valamivel kapcsolatban, amiről beszélgettetek. Ha erre sem lép, akkor felejtsd el.

2019. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%

Te talán nem tudod őt megkeresni? Neeeeeem, totál be vagy zsongva rá, de elvárod, hogy kizárólag ő fektessen bele energiát abba, ami kettőtök között alakulhatna.

Írj rá! Ennyi. Akármennyire is hihetetlen, ha egy nekünk tetsző nő pár sorral, vagy akár regényekkel zaklat bennünket, az nekünk is nagyon jólesik. És márpedig a leírásod alapján megvolt a kölcsönös szimpátia, úgyhogy tegyél végre te is valamit.

2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, azért mert egy nő esetleg csinos, vonzó, kedves, nem biztos, hogy rá akar repülni minden férfi. Másrészről egyenjogúság van, kezdeményezz te. Ezáltal legalább tapasztalhatod is, hogy mi férfiak mennyire vásárra visszük a bőrünket, ha mi tesszük meg az első lépést és ne adj Isten, kedvezőtlen végkimenetele lesz. Jó tanács: láss túl a küllemen, mert az idővel elkopik.
2019. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is írj neki, hogy "szia, hogy vagy" ennyit megér. Nem hinném hogy hülyén adná ki magát. Lehet ő is arra vár, hogy a nő választ, vagyis te, hogy hogyan értékeled a hétvégét.
2019. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Lépj már te, ne kéresd magad :)
2019. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha szimpatikus volt, miért nem keresed, hogy mi van vele? Nem kell azonnal ráugrani, hogy mostantól egy pár vagytok, szimplán beszélgess, érdeklődj, figyeld a reakciókat. Egyenlőség van, hidd el a nők semmivel se kevesebbek, mint a férfiak!
2019. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha másoknak is feltűnt a kettőtök közti valami akkor nyugodtan írj neki egy szia, hogy vagy-ot! Lehet ő sem biztos a dolgában ezért ő is csak vár, fene tudja. Nem muszáj szerelmi regényt írni, csak köszönj rá és meglatod.
2019. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon tetszett.😊 A helyedben írnék neki, valamilyen ürüggyel. Nem azt, hogy tetszik, nem hívnám el egy kávéra, egyszerűen csak írnék és kimutatnám finoman, hogy élvezem a társaságát. Ha többet szeretne, úgyis lépni fog, elég biztatás lesz az, ha írsz neki. Hajrá😉
2019. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Én már lassan egy másik generáció vagyok, de az én tapasztalatom az, hogy ha egy férfi akar valamit, akkor keres, udvarol.

Nem biztos, hogy a véleményem releváns, hiszen 15 évvel idősebb vagyok.

2019. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!