Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúval barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval barátság extrákkal kapcsolatom volt. De én elkezdtem többet érezni iránta. Ezt el is mondtam neki. Ő elég egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem akar többet. Szerintetek megéri még így folytatni a barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt és nem igazán tudok nemet mondani neki. És nagyon tetszik a külseje is. Viszont elégge furcsán érzem magam most már,hogy ezt tudom,amikor vele vagyok. Ezenkívül nagyon félek, hogy soha nem lesz majd barátom és senkinek sem fogok többre kelleni.

20/L



2019. okt. 26. 15:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg persze a srác elkondta, hogy nagyon aranyos lány vagyok és hogy jól nézek ki szerinte. Nem értem, miért nem akar.
2019. okt. 26. 15:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki! Engedd el,mert sérülni fogsz. Nem tudhatjuk,hogy miért nem akar tőled többet. Ezer oka lehet. De elmondta neked,hogy nem szeretne veled kapcsolatban lenni. A te döntésed,hogy hogyan tovább,de ha érzel iránta,akkor én keresnék mást. Miért ne lehetne kapcsolatod? Egyszer eljő a herceged.:)
2019. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon találok olyan fiút akinek tetszenék. Aki nekem tetszik annak én általában soha. Kivétel ez a srác de ő se akar tőlem semmit
2019. okt. 26. 15:14
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
35%
Jólvanakkor.
2019. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem akar tőled szexnél többet, de te mégis erőlködsz és szenvedsz tovább.

Ezzel fogod elcseszni a legszebb éveidet, ugye tudod?

2019. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Sosem értettem, hogy lehet összefeküdni valakivel, akivel nincs kölcsönös szerelem. Hogy tudod átadni magad annak, aki csak használ téged? Hogy tudod befogadni, mikor tudod, hogy nem szeret, nem kellesz neki?
2019. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak ügy, hogy nagyon magányos vagyok és amikor együtt cagyunk, olyan, mintha szeretne
2019. okt. 26. 15:45
 8/13 A kérdező kommentje:
*úgy
2019. okt. 26. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak ideiglenes dolgok. Előbb utóbb úgy is lesz komolyabb kapcsolata is a fiúnak.Nekem is volt hasonlóban részem,a sráccal felejtés miatt jártam össze csak. Addig folytattam,amíg nem éreztem arra vágyat,hogy legyen újra egy normális kapcsolatom. Amikor ő elkezdett ismerkedni és nyomban ki is léptem,megköszöntem a srácnak a segítségét és azonnal őt is elfelejtettem. Most nincs senkim,de ami késik,az jön.:D
2019. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Így csak el fogja venni tőled a lehetőséget, hogy mással valami normálisat alakíts ki, mert amíg ő van a fejedben, nem fogsz tudni nyitni más felé.
2019. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!