Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok, hogy a fiú tegye meg az első lépést azaz jöjjön oda hozzátok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol örülnének neki a legjobban ha odajönne hozzátok valaki?Ha nem akkor ti hol mennétek oda egy fiúhoz ha lenne rá lehetőségetek?

2019. nov. 12. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Számomra a kérdés értelmezhetetlen. Ha valakivel már kialakult valami szimpátia, akkor és csak akkor örülök neki, ha a férfi kezdeményez. De akkor már ismerjük egymást, vagyis bármilyen helyzetben tud kezdeményezni.

Annak meg nem vagyok híve, hogy idegenek szólítsanak le, szóval ebben az esetben kifejezetten idegesít, ha kezdeményeznek.

2019. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én az vallom, hogy a fiú dolga az első lépés, főleg ha kapja is jeleket.

Nincs helyhez kötve a dolog.


(Van párom.)

2019. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem gond oda menni de a randi kezdeményezést a fiúra hagyom. De én is csak olyan helyzetben szeretek ismerkedni ahol van közös pont. Például összejövetelen olyan programon ahol mindketten jelen vagyunk és kötetlenül lehet pár szót váltani.

Ez a teccő me jó a se..ed dolog nem jön be. Márpedig az utcán vagy közlekedési eszközön leszólítás mögött semmi más tartalom nincs.

2019. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig a fiú tette meg az első lépést, de mindig egyértelműen is levették rajtam, ha tetszenek. ;)


Tehát maximum úgy kezdeményezek, hogy a fiú kezdeményezzen, vagy legalább azt érezze, ő kezdeményez.


Szerintem ez a legjobb: a férfi is férfinak érzi magát és örül a fejének mekkorát hódított, és a nő is, hogy ezt elérte. (kapcsolatban vagyok szintén)

2019. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem, hogy a ferfi jon oda hozzam, de meg szoktam konnyiteni a dolgukat.

Rajuk mosolygok tobbszor is, oda is koszonok, vagy megjegyzest teszek a szituaciorol.

Kozelebb kerulok hozzajuk, mondjuk mellettuk tancolok.

Szoval nyitottnak probalom mutatni magam, de neki kell odajonnie.

Es meg ha nem is jon be valaki, udvarias szoktam lenni. Es gyakran eleg jol elbeszelgetunk.

2019. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd a fiú megmondja, hogy mi a lány dolga. :) Ja, az már nem okés!
2019. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!