Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok, hogy csak a férfi fizessen első randin vagy jobban örültök, ha közösbe megy?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Én fizetek mindig első randin. Szerencsémre eddig olyan lányokkal randiztam csak, akik mindig mondták, hogy az nem úgy van ők is fizetnek. Ekkor szoktam bevetni mindig, hogy ha lesz következő akkor csak te... ;)

Egy kivételével mindig volt következő.

2017. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Azt akartam írni, amit az 1., csak nőként. :)


Szóval ha a pasi elhív, az első randin azért jól esik, ha ő akar fizetni. Persze én is felajánlanám, hogy fizessünk felesbe, de erre a legjobb mondjuk inkább az a megoldás, ha első randin a pasi fizet, és én meg mondjuk akkor a 2.-on.


Ez a "fizessünk közösbe" egyrészt szerintem bénáskodásba is átmehet, most mit számolgassunk ott, másrészt azt is gondolnám, hogy annyira nem jöttem esetleg be neki, vagy egyszerűen smucig.


(Nem vagyok anyagias, szóval ha sajnálod a pénzt, akkor mondjuk ne drága helyre vidd első alkalommal, és ennyi. Elviheted fagyizni is akár, vagy meghívod egy kávéra, engem ez jobban leköt, mint egy sznob drága étterem pl.)

2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Közösbe! ;)
2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Mindig fölajánlom hogy kifizetem a részem, de jól tud esni, ha egy pasi lovagias. Ha eleve ő kéri a felezést, miközben ő hívott meg, abból is levonom a megfelelő következtetést.
2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

2#

Pacsi ;)

2017. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha a férfi találta ki a programot és ő hív meg, akkor ő fizet.
2017. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Általában felajánlom lányként, hogy fizetem a sajátom, de szinte minden alkalommal a srác mondja, hogy állja, és akkor elfogadom.

Én úgy gondolom, hogy ez egy jó pont, hogy a fiú fizet az első pár randin, pláne, ha csak párszázforintos kávé/fagyi/süti.

Ha pedig lesz több randi, akkor utána meg lehet egymást meghívni.


Le lehet vonni következtetést, volt olyan első randim, ahol a srác nem fizetett egy 400 ftos kávét nekem, és nem volt gond, kifizettem, de utána fura volt már az egész szituáció. Szerintem ilyen kínos beszélgetések elkerülése miatt is, egybe legyen a fizetés :D

2017. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%
Első teljesen jól csinálja. Ha az átlagot vesszük, tehát hogy a férfinak tetszik meg a nő, ergo ő hívja randira, akkor neki is illik fizetnie. Ellenben a XXI. sz.-ban ez már nem ilyen egyszerű, nőként szeretném magam "teljes értékű partnerként" érezni, ami a kiadások közös rendezésében is megnyilvánul, viszont szeretném a férfiad előzékenységet, lovagiasságot is. Ezzel a megoldással (majd legközelebb te állod) mindkettő megvalósul; megmarad a férfi lovagiassága, és a nő egyenrangúsága is. Jackpot.
2017. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
*férfiad=férfias
2017. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Fejős Micinél harmadik randi után jön egy jutalom ingyen menet.
2017. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!