Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lesz valami vagy elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz valami vagy elrontottam az egészet?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy srác. Akivel, a múlthéten egy ismerkedős randira mentünk és hát sajnos túl sok bort ittunk... És a randi végén felkisért a lakásomhoz, ahol megcsókolt és ez odáig fajult, hogy lefeküdtünk. Ott mondta, hogy nem akar kihasználni, meg randizni is akár még velem, meg, hogy be jövök neki...stb.

Másnap a munkába indulás előtt egy öleléssel köszöntünk el és azt is megbeszéltük, hogy együtt ebédelünk. De nem tudot eljöni, mert el kellett utaznia. Ezt üzenetben közölte és azt is, hogy megbánta a nálam alvást meg azt, hogy nagyon nyomult rám. Engem hibáztatott, hogy miért nem utasította vissza, amikor még mondtam neki, hogy ez még korai csak annyira rá menős volt kicsit ittasak is voltunk, hogy nem voltam szerintem olyan határozott és ha nagyon akart volna akkor ő is haza mehetett volna. Hétfőn, amikor meglátott, akkor elmosolyodot és szerintem zavarban is volt, mert kerülte a szemkontaktust. Azóta, nem nagyon beszéltünk és köszönni sem annyira akár.

Annyira össze vagyok zavarodva, hogy elrontottam, hogy még aludni is alig tudok.

Ezek után nem tudom mit tegyek, mindenkitől tanácsokat kéregetek, de sajnos nem kapok csak azt, hogy majd lesz valami.. De nem hiszem.

Ti vagytok az utolsó esélyem, kérlek segítsetek megérteni, hogy legalább aludni és a munkára oda tudjak figyelni. :(


(Ő 24 én meg 22 éves vagyok.)



2019. nov. 14. 00:53
1 2
 1/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:
85%
Beszélj vele, de az is lehet hogy csak egy estére kellettél neki...
2019. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez el is lett rontva, akkor is ketten hoztátok össze... A végén még az lesz, hogy megerőszakoltad a srácot. 😂 Én a helyedben hagynám, elég vészes előjel, ha rád fogja a szexet. Gondolom neki nincs akarata, hogy nemet mondjon. Az meg a másik, hogy alig akar köszönni, elég nagy gyerek. Lehet valaki zavarban, még meg is értem, de ő nagyon furcsán viselkedik. Remélem ő sem tud aludni, amiért ennyire kerülgeti a forró kását. Helyedben hagynám kicsit, ha mindenképpen szeretnéd, hátha feléled a vadászösztöne, de szerintem játszmázni se sok értelme van. Várj még egy picit, aztán ha nem lép, vagy hagyd, vagy legyél Te tökös, és állj elé, hogy mit szeretne. Egyáltalán szeretne e valamit. Kitartást.
2019. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit. A csávó szimplán gyáva volt a szemedbe mondani, hogy "bocsi nem" de a meleg ágy és a szex ingyen jó volt neki. Vannak ilyen emberek, és férfiként mondom, hogy ne állj pláne ne vágyj ilyen ember után.

27F

2019. nov. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kihasznàlta a lehetőséget, se több. Amúgy hol lehet ilyen ismerkedős randikra menni?
2019. nov. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Ha valakinek van még tanácsa vagy tapasztalata, ilyen téren..várom a további válaszokat. :)


És..Kedves utolsó én azt nem tudom, hozzám a srác jött oda és ő mondta, hogy ilyen ismerkedős randit szeretne, ami igazából egy normális randi volt vagyis lett volna. :)

2019. nov. 14. 07:44
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem most légy türelmes és várd meg amíg ő közeledik, vagy nem közeledik. Ha nem keres, akkor engedd el.
2019. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha tobbet akart volna szexnél, es jo volt a randi+szex akkor most is tobbet akarna, es lenne folytatas.


Ha csak egy menetre kellettel volna, akkor viszont minden hulye indokkal nem akarna folytatast.


Tok oke elso randin lefekudni. Volt mar nalam is igy. A mostani baratnommel masodikon fekudtunk le.

2019. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Annyit árulj el, a srác keresztneve Balázs?
2019. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nejönnél neki keresne.
2019. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*bejönnél
2019. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!