Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam az egészet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egészet, és tényleg utál? Mégis mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetünk egy fiúval neten, de már terveztük a találkozót is. Nem tudom miért, de tegnap elkezdtem hisztizni, és nem szép dolgokat vágtam a fejéhez. Egy csetelős oldalon ismerkedtünk meg, ahol tegnapelőtt láttam belépve, amíg nekem a facebookon nem válaszolt, majd mikor onnan lement aztán válaszolt nekem órák múlva, én meg ezután hisztiztem neki, hogy tuti csajokat szedett ott össze, meg másokkal beszélget, azért nem ír vissza..

Kb 2 hónapja már folyamatosan mindennap beszélgettünk, rengeteget. Én kedvelem is, meg szeretnék vele találkozni (elmondása szerint ő is). Nagyon sajnálom, amiért így kiakadtam, sosem volt még barátom, és az előző fiú is az ilyesfajta hisztijeim miatt pattintott le. Tegnap azt mondta, hogy nem haragszik, de valami miatt azt gondoltam, hogy inkább más lányokkal beszélget helyettem, ezután ő a fejemhez vágta, hogy már nem tudja mit mondjon, én elrontom a beszélgetést mindig ezekkel a hülyeségekkel.. Ma beszéltünk egy keveset, de én írtam neki akkor. Azóta ő válaszolt az egyik kérdésemre, majd azóta nem is beszéltünk. Nagyon várom, hogy írjon, de eddig nem tette :(

Nem tudom, hogy én írjak-e, mert ha tényleg más lányokkal szívesebben beszélget ezek után, el tudom képzelni, de hiányzik. Vagy várjak, amíg ő fog írni? Mindig szokott írni, de most nem.. Vagy ez már veszett ügy? 18 évesek vagyunk mindketten.


2014. okt. 20. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mostantól leállsz ezekkel a gyerekes hisztikkel, még menthető. Ha még egyszer kiakadsz rá. Meghal a dolog.
2014. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj te jó ég tinihiszti mennyetek szenet lappátoni mingyárt könyebb lesz a zélet
2014. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy hülyeséget csináltam, és megpróbálok többet nem ilyen lenni.. De most inkább ne is zaklassam, hanem várjak addig, hogy hátha ír, lesz kedve megint beszélgetni velem?
2014. okt. 20. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2014. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!