Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az egészet. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egészet. Én hibám:' ( Ha nagyon akarom sikerülne?

Figyelt kérdés
Ki lehet javítani egy rossz kapcsolatot,ha mindketten nagyon akarjuk. Elhidegültünk egymástól..
2012. aug. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy. egy kapcsolat csak akkor működik, ha mind a ketten dolgoztok rajta. sok sikert. :-)
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét, egy kapcsolat úgy működhet hosszú távon, ha mindketten tesztek érte.

Ha valami probléma van, meg lehet oldani kommunikációval, kitartással és változtatással. Ha mindketten nagyon szeretnétek fenntartani, akkor elég sok esély van rá, hogy helyrehozzátok, csak nagyon fontos az, hogy beszéljétek meg kit mi bánt, mi zavar és ennek fényében cselekedjetek utána. Már az is nagyon jó, hogy nem egyből a szakításra gondoltok, ugyanis manapság sokan a konfliktuskezelés alatt azt értik, hogy szakítanak.

Sok sikert! :)

2012. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!