Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnál új esélyt egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál új esélyt egy régi szerelemnek ha az a múltban félrelépett?

Figyelt kérdés
14 éves voltam amikor megismertem, 21 évesen jöttem vele össze. Nagyon rossz lány voltam, sok férfi fordult meg körülöttem és sokáig hülyének néztem ezt a férfit. Ismeri a múltam, tudja milyen vagyok. A kapcsolatunk első éve után egy csúnya veszekedés után félreléptem mert azthittem már úgyis vége, de neki nem volt vége. Nehezen de túllépett rajta, kibékültem vele. Aztán mikor 3. éve együtt voltunk kiderült, hogy megcsalt, viszonya volt egy nővel. Vagyis ő mondta el. Az okokat hiába keresnénk nem tudjuk, nem akart engem elhagyni. Nem állt szándékában, valami el vitte. Nem hiszem, hogy szerelmes volt ebbe a lányba. Már nincs köze hozzá. Amióta külön vagyunk mindketten szenvedünk, vissza estem a múltba és megint sok férfi volt körülöttem. Nem találom a helyem, de ő kordában tud tartani. Mindketten sokat hibáztunk. Azóta ő is változott, jövőre 30 éves lesz. Azthiszem megkomolyodtunk, ugyanúgy szeretjük egymást de sok a sérelem. Túl lehetünk ezen? Újra működhet ha nem a múlton rágódunk? Ő már családra vágyik és én is kész lennék erre vele. Senkivel sem működött, soha egy percig sem felejtettem el. Amióta külön vagyunk kb összesen 2 hét telt el úgy, hogy nem tudtunk a másikról..

2019. nov. 17. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem adnék. Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is. Nem érdemel újabb esélyt, ha már eljátszotta egyszer azt.
2019. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:

Ennyi sérelem után már akaratlanul sem bíznátok egymásban,és mindig visszaköszönne a múlt.

Ha családban gondolkodnátok,akkor meg a gyereknek nem lehetne boldog élete,mivel válás lenne a vége,azt meg minden gyerek megsínyli,mert csonka családban nőne fel.Én tudom milyen csonka családban felnőni,ahogy még sokan rajtam kívül.

De igazából te tudod.

Én már nem adnék esélyt ha ennyi sérelmen átmentem volna egy kapcsolatban.Meg nem akarnám,hogy további sérelmek legyenek a múlt miatt.

Ez a te döntésed,te csak meghallgatod a véleményeket.

Nektek kell meghozni a döntést.

2019. nov. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
64%
Merő véletlenségből...nem vagytok cigányok, ugye?
2019. nov. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Persze! Mibel te basztál.másokkal orrba szájba,így most a férfinak kell megengedned ugyanezt! Ekkor áll majd helyre a rend.
2019. nov. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért 10 év alatt talán felnőttetek már. NIncs értelme olyasmi miatt ostorozni, amit gyerekkorban csinált az ember.
2019. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég idő telt el ahhoz, hogy adjatok magatoknak még egy esélyt. Most már hamarabb észre fogod venni, ha valami nem stimmel vele kapcsolatban és akkor végleg lezárhatod az ügyet, de remélem minden rendben lesz veletek. :)
2020. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!