Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretne tőlem valamit a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne tőlem valamit a srác az egyetemen, vajon tetszem neki? (Mik a férfi jelek? )

Figyelt kérdés

Remélem, hogy ez nem bebeszélés, de én akkor figyeltem fel rá, amikor többször is láttam, hogy engem néz. Aztán miután egyszer egymás mellett ültünk és áthülyültük az órát, azóta mindig köszönünk, sokszor beszélünk, ilyenkor keresi az alkalmat, hogy hozzámérjen, extrán kedves, mindig megkérdezi milyen volt a zh, megy-e az anyag, meg tényleg kölcsönösen nevetünk a másik viccein stb., piszkálódunk is néha. Bár ha ez csak haverság annak is örülök.


Nekem ez a hozzámér dolog nagyon szimpatikus, igazából az egészben ez érdekelne a legjobban, hogy ez miért is van, egy fiú miért is ér a lányhoz beszélgetés közben?


Kicsit naiv tini kérdés lehet, de nagyon szeretnék komoly válaszokat kapni, mert érdekel a dolog.



2019. nov. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy alapból ilyen közvetlen, ezt nem tudhatjuk. Valószínűleg tetszel neki, próbáld meg te is megérinteni; igazítsd meg az inge gallérját, vagy söpörj le egy akár nem létező szöszt a mellkasáról, válláról...
2019. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy pasi ismerősöm, amikor megismertem, fura volt, hogy sokszor hozzám ér, átölel, amikor találkozunk, vagy elválunk. Aztán kiderült, hogy mindenkivel ilyen. És az is, hogy ezer éve nincs nője és nem is nagyon akar :D


Na de a lényeg...

Az is fontos, hogy milyen a szemezés. Amikor észreveszi, hogy észrevetted, máshova néz?


Hívd el egyszer suli után kávézni, vagy moziba, vagy csak sétálgatni ;)

2019. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, hogy más lányokkal hogy viselkedik, abból tudsz következtetni, hogy csak baráti vagy komolyabb a közeledése. De nekem ebből nagyon az jött le, hogy nem csak baráti, szerintem nyiss nyilvánvalóbban felé, ha te is szeretnél vele lenni.
2019. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak barati dolog sok ilyen nyalarc van az egyetemen minden csajjal kedves hatha egyszer berakhatja, hagyd
2019. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ismerősömnél volt ilyen sztori...

A lány bele is szeretett a hapsiba nagyon jóba lettek majd legjobb barátok. Nem volt barátnője nem is akart.

Amiatt mert nagyon jóba lettek a csávó be vallotta a lánynak hogy ő bizony lány csak férfi teste van. A fiúkat szereti ....


Amúgy senkise mondta volna meg róla :)

2023. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!