Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasik mennyire gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire gyakran néznek direkt cukin? Amikor cukin néznek, ők akkor többnyire tudatában vannak annak, vagy nem? Ha egy pasi rám cukin néz, akkor mennyire gyakran az az alap nézése, hogy alapból is úgy tekint, másokra is úgy néz?

Figyelt kérdés
Le is tesztelhetitek, ahol van egy szerelmes pár + legalább 1 fő a helyiségben. Hálás lennék érte. Hogy a harmadikra is úgy néz-e. Köszönöm:) ♥ ♥ :)

2017. dec. 30. 02:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(Nem fényképezkedésre gondolok főként, hanem csak úgy simán, amikor természetes állapotában van, és társaságban, másokra néz:) )
2017. dec. 30. 02:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most jöttél barbi landről? :)))))))))))))))))) <333
2017. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja de amúgy nem feltétlenül helytálló a teszt, mert ha ott van a szerelme, akkor lehet, hogy akkor veszi föl alapból mindenkire azt a nézést!:)
2017. dec. 30. 02:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem , onnan tegnap előtt jöttem:) ♥ De boldog vagyok, mert a szerelmem cukin nézett rám:) Tehát ő is érez valamit:)
2017. dec. 30. 02:36
 5/11 A kérdező kommentje:
*feltehetőleg:)
2017. dec. 30. 02:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj babám bárcsak az intelligenciád lenne a legerősebb bomba a világon. Örök béke lenne a Földön.
2017. dec. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) :)
2017. dec. 30. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:

😊😊😊😊

Ez a mai mosolyadagom.

Köszi a kérdést-válaszokat😊


Hála égnek rám nem cukin néznek a pasik, de van más a tekontetükben, mint alap- hogy válaszoljak is

2017. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. dec. 30. 21:13
 10/11 anonim válasza:
Általában arra nézünk cukin aki bejön nekünk de lehet hogy alapból is nem tudom mi számít cuki nézésnek mondjuk neked de én speciel szoktam a számomra kedvelt lányokra direkt úgy nézni :D
2017. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!