Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik olyat éreztek egy lány miatt, hogy "úristen, ez tényleg megtörtént, tényleg az enyém? " stb?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy a férfiak inkább csak "ösztönszerű" dolgokat éreznek, ha megkapnak egy lányt, meg hogy nekik csak a minél több a fontos.

Tudom, nyilván egy férfi is érezhet szerelmet(ugye?). De elvileg bennük még ott van az a dolog, hogy ez csak egy szükséglet, fenntartás meg hasonlók.

Na jó, ez így elég zavaros, de arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan férfiak, akik valós szerelmet, rajongást, szeretetet éreztek már valaha lány után.



2019. nov. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szerelmesnek lenni jó dolog, ha viszonozzák, az meg nagy dolog, ennyire még nem értékeltem le magam. A másik is ugyan ezt érzi elvileg, akkor meg egyformák vagyunk nem? :)
2019. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Igen, en akkor ereznem 100%-osan az enyemnek ha teherbe is ejtenem, akkor megnyugodnek hogy orokre az enyem lesz :)
2019. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Volt ilyen 10 éve az első csók után. Majd volt búcsúcsók is, hát boldogan mentem haza. Akkor éreztem, hogy tényleg, most már igen? Másnap nem vette fel a telefont, 2 nappal később nagy nehezen felvette, de részeg voltam, és nem emlékszem, mit mondott, mindenesetre azt, hogy mégse. Az elég rossz volt. Szóval volt ilyen, csak nem tartott sokáig.
2019. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt/van. Tulajdonképpen 3 éve tart a kapcsolat, és nagyon erős érzelmeket táplálunk egymás felé. Attól hogy az embernek farka van, még ugyan úgy tud szeretni, az más, hogy másképp fejezzük ki az érzelmeinket mint a lányok. Persze vannak “nyálasabb” srácok is, szerintem emberfüggő.

2019. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!