Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem szeretőként meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem szeretőként meddig kell még szenvednem, mikor lesz vége a fájdalomnak?

Figyelt kérdés
Majdnem szeretője lettem egy több éve házas férfinak. Aki történetesen a volt főnököm.Aztán észbe kaptam és befejeztem mielőtt elkezdtem volna. Munkahely váltás is történt. Ő is szeretett, ezért sem lettem a szeretője.Most nagyon szenvedek.
2019. nov. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld terelni a gondolataid róla. Ha új munkahelyed van koncentrálj a munkára, az otthoni teendőkre. Gondolom már nem futsz össze vele még véletlenül se boltba vagy valahol. Esetleg ismerkedj ha úgy érzed majd hogy már tudnál új kapcsolatot kialakítani.
2019. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb orvos az idő - tartja a közmondás.

Foglald el valamivel magad, egyúttal kezdj el ismerkedni.

2019. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy sokkal egyszerűbb dolgod van így, hogy nem történt köztetek semmi komoly. Tereld el a figyelmed, foglald le magad, keress független társat. Tudom, hogy nehéz lesz, de menni fog!
2019. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Már nem látod mindennap, tudatosan építsd le a vele kapcsolatos gondolataidat.
2019. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Őszinte leszek!


Buta nő vagy!

Meg kellett volna élned az érzelmeket és a szexualitást a pasival!

Élni és élvezni kellett volna.


SZENVEDJ!

2019. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lett volna valami szexkapcsolat, akkor se lennél boldogabb.

Amikor még rájönnél, hogy mégsem válik, akkor ennél is szarabbul lennél, ismerem ezt

2019. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!