Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyorsan elmúlt a páromnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan elmúlt a páromnál a rózsaszín köd. Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

1 hónapja jöttem össze egy lánnyal. Kezdetben hihetetlen módon lángoltunk: cuki üzenetek, érzéki szex, folyamatos simogatás-ölelgetést, csak egymáson járt az eszünk stb... szóval a klasszikus rózsaszín köd mindkettőnk részéről. Aztán két hét után a nőnél ez elmúlt, amint nem értettem. Indirekt módon célozgatott rá: "a barátnőm és a pasija tavaly nyaraláskor mit levágtak, nyalták-falták egymást, majd' behánytam tőlük. Utálom az ilyen kézenfogós romantikus párokat"

Szóval arra akart ezzel célozgatni, hogy ő elég tudatosan szétoszlatta magában ezt a rózsaszín ködöt, mert ő nem ilyen nő. Nálam viszont még nem múlt el a lángolás, sőt, igényelném is. Azóta olyan furán vagyunk egymással. Eddig magamat adtam, most meg játszmáznom kell, hogy kemény érzéketlen férfi vagyok. Azóta nem érzem jól magam vele, mert már nekem ez a helyzet mesterkélt. Van ennek így jövője szerintetek? Ti mit csinálnátok a helyemben?

(32/F)


2019. nov. 19. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez szörnyű lehet :(

Nem tudom, ülj le vele beszélni, de ha így nem jó neked, ebből előbb vagy utobb szakítás lesz

2019. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele erről beszélni hogy ez a hatalmas lelkesedés miért szűnt meg nála és mi ez a közömbösség. A válasz az volt rá, hogy nem szűnt meg a lelkesedése és nem is érti miről beszélek.

Utána megpróbált pár szívecskét dobni az üzenetek végére mint korábban, de érezhetően olyan elvárt volt. Abba is maradt gyorsan újra és maradtak a kimért üzenetek.

2019. nov. 19. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha 1 hónap után ennyire nyilvánvaló a lelkesedés csökkenése, akkor lehet, hogy nála ez csak egy pillanatnyi fellángolás volt,nem egy komoly kapcsolat kezdete. Ha nem erről van szó, akkor lehet egy csomó pszichológiai magyarázata,pl. fél az elköteleződéstől, megijedt attól, hogy túlságosan közel vagytok egymáshoz,és emiatt próbál most távolodni, vagy csak alapból egy racionálisabb személyiség,aki megijedt attól, hogy 1 hónapra elvesztette a fejét. Ezeket csak úgy tudod meg,ha próbálsz nála nagyon mélyre ásni. De ha nem nyitott rá, lehet, hogy az elsővel van dolgod.
2019. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
1 hónap alatt már szex? Akkor mit csodálkozol? Nem értesz a nőköz barátom. Udvarolj, és húzd az agyát.
2019. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam végig! Elég volt csak annyi infó, hogy 1 hónap alatt elmúlt a rózsaszín köd...


Ez barátom, szimplán csak egy kis fellángolás volt! Semmi több! Innentől kezdve már csak hetek hónapok kérdése és vége lesz ennek a kapcsolatnak sem nevezhető dugásnak... Törődj bele! Legközelebb tudni fogod, hogy mi a szerelem és mi a fellángolás/ szexuális vágy!

2019. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Azt hiszem velünk is ez van, csak a pasimnál múlt el ez a rózsaszín köd én meg inkább visszavettem magamból, pedig nincs annál rosszabb, amikor az ember az érzelmeit visszafogja a másik fél miatt. Szörnyű érzés. Nem tudom, mitévő legyek, szakítani nem szeretnék, nem tudom, te hogy vagy vele.. meg nem is tudom, lehet én reagálom túl.. De az időmet se akarom vesztegetni, ha ő esetleg bizonytalan vagy bármi.. kitartás, remélem megoldjátok a dolgokat!


Egyébként nem tudom, mit tennék a helyedben, ugyanebben vagyok.. :D


23L

2019. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!