Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet biztosan érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztosan érezni hogy csak a "rózsaszín köd"vagy a szerelem is elmúlt?

Figyelt kérdés

Most így vagyok,hogy valamelyik elmúlt,lehet hülye kérdés,de tényleg tanácstalan vagyok hogy most minden elmúlt,vagy csak a "köd"?

A véleményem hol abba,hol ebbe az irányba tart úgymond.



2016. ápr. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt gondold át, hogy akarnád/tudnád-e nélküle folytatni. Ha a válaszod igen, akkor a szerelem is elmúlt.

Ha a válaszod nem, akkor azt gondold át, hogy az ő személye nélkül nem tudod folytatni, vagy anélkül nem tudod folytatni, hogy valaki (bárki) legyen melletted. Na ez már nehéz kérdés, ezen érdemes eltöprengeni :)

2016. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerelem == rózsaszín köd


A szerelem addikció, nem pedig érzelem. A szeretet (vagy gyűlölet) az érzelem, ami vagy kialakul a másik felé vagy nem.

2016. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló korrektül leírta a dolgokat, ám tudom saját tapasztalatból, hogy ilyen helyzetben előfordulhat, hogy nehéz ezt jól átgondolni (legalábbis nekem így volt).

Nálam az segített, hogy megnéztem, hogy abszolút nem beszélek vele, akkor milyen hangulatom van. Mivel sokkal boldogabb voltam nélküle, mint vele, ezért egyértelmű volt.

2016. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!