Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire számíthatok? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Most akkor tényleg velem van a baj, vagy ők a hibásak? (Lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszúra sikerül, de le kell írnom.


Az van, hogy együtt járok egy lánnyal. Nem rég lecsesztem a szüleit, azokegorroltak rám, még jobban, nem tudom mi lesz a vége, sem hogy igazam volt-é. Nem én vagy Jack Dawson, és Ő nem Rose. Szóval nem a romantikáról akarok beszélni. De azt hiszem jobban szeretem mint eddig bárkit. Igaz, kicsit úgy is érzem mintha felettem állna. Ennek több oka is van. Az egyik, hogy túl szép és modellkedik. Csendesebb vagyok, ő pedig... Hát... Modell, tudjátok az milyen. Viszont senki másban nem bízunk ennyire, azt hiszem ezt mondhatom.


A másik oka a felfuvalkodott szülei. Az apukája vállalkozó, két cége van. Az anyja pedig azt hiszi magáról, hogy elökelő társasági dáma, játsza az újgazdagot. Számomra mindketten tenyérbemászóak, ha együtt maradunk, ha nem kerülni fogom őket.

De ezek azt akarják, hogy ne legyünk együtt... Tény: az én apám nem vállalkozó, a szüleim bérből élnek, (nem túl honorálhatóak, de ez mindegy) én pedig otthagytam a munkámat, de csak mert egyetemre járok.

Ez a két pökhendi majom, úgy csinálnak, mintha a '30-as években élnénk. Mintha én a pénzükre mennék, nem a lányukra. Mert nekik Ő nem a barátnőm, hanem az ő lányuk. Tiltanák tőlem ha hagynánk, és beleavatkoznának ha hagynánk. Nálam viszont betelt a pohár, kihozták belőlem az állatot. Most biztos, hogy szemétnek tartanak, de szerintem jól tettem.


Először elmentem a telephelyre az apjához, hogy beszéljünk. Azzal jött, hogy nyugodjak meg. Talán ő még el is fogadna de a drága neje nem. Akaratos nő, nem tetszek neki sötöbö. Szóval megbánom, ha vele fogok kakaskodni, és a felesége sem adja magát könnyen.

Nos, végülis azért mentem oda, hogy elmondjam kerek perec amit akarok, és most kicsúszott. Vörös fejet képzeljetek el:

"Nem lesz ez ilyen egyszerű. Tőlem nem szabadul meg könnyen! Idefigyeljen! Kezd az idegeimre menni a maga arcoskodása, és a sznob felesége is! Engem a lányuk érdekel, nem maguk! És rohadtul nem a maga pénze! Elhiszem, hogy van ebben valami perverz öröm, hogy azt hiszik, én csak fejőstehenet látok a lányukban! De nagyon téved! Fel is ******ja magának az egész vállalkozását, amennyire engem érdekel! És ha valaki ingyenélő, akkor az a maga felesége! Remélem érthető voltam! Ezzel végeztünk!"

Angolosan otthagytam, és repültem mint egy győzelmi zászló.

Egyenesen hozzájuk mentem, hogy azzal a nővel is megosszam tömör véleményemet. Ő is előadta magát... Mint egy elrontott színésznő. Tudja, hogy nekem a házuk tetszik, nem a lányuk, ott akarok dolgozni a cégnél, mert kell nekem a pénzük. Megint kicsúszott:

"Valóban? Pedig egyelőre csak együtt járunk, nem az esküvőt tervezzük! Felejtse el! És soha az életemben nem fogok maguknál dolgozni! Az ügy le van zárva! De jobb ha tőlem tudja, majd akkor hagyom el őt ha ő akarja, nem amikor maga beleugat az életembe! Ha ez nem tetszik, szedjen hangyát! Részemről le van záva a téma!

Ja! És ne fárassza magát, hogy a férjének elpanaszolja azt amit mondtam! Vele is volt már egy kis megbeszélni valóm, szerintem neki már világos, hogy a lányuk már nincs egyedül! És ha ő megint elpuhulna, akkor velem gyűlik meg a bajuk! Mert ezentúl a lánya és köztem kizárólag az lesz amit mi akarunk!"

Innen is repültem mint egy győzelmi zászló..


Néhány dolog: ez hétfőn volt. Azóta összekapott a szüleivel miattam, akik szerint borzasztó alak vagyok. Nos, nem akartam a témájuk közepévé válni, csak rendezni az ügyet. Nem tudom, hogy jól tettem-e.

Bár barátnőm szerint jól. Fülig érő szájjal mesélte el, hogy azt se tudták, hogy köpjenek-e vagy nyeljenek, aztán szorosan átölelt.


A másik dolog: megleptem magam. Sokkal gyengébbnek hittem magam, de valahogy most... Azt hiszem megaláztak. Vagy nem tudom. Persze én is sikeres akarok lenni, de köszönöm szépen, ehhez ők nem kellenek, és frusztrál, hogy mint két őskövület, azt hiszik ezen spekuláltam amikor megismerkedtünk. Szóval az előbbi hozzáállásom nem tervezem megváltoztatni.


Nem tudom: szerintetek:

Mire számítsak? A kapcsolatunkra hatottam? A szülei kapcsán mire számítsak?



2019. nov. 20. 21:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Arról még nem is beszélve, hogy hosszútávra tervezünk, de nem annyira hogy ezek ennyire parázzanak...
2019. nov. 20. 21:56
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nődnek tetszett akkor keep up the good work 😃😁😎

A 2 upstart újgazdagot meg szard le telibe. A csajod is menekül majd tőlük idővel

2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen. De ahogy láttam az apja inkább puhapcs... Hiába vállalkozó.
2019. nov. 20. 22:00
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne érzed úgy, hogy feletted állna, az nem jó. Más területeken meg te vagy a jobb, és ez így van rendjén.

Igazad volt, bár ez a stílus azért hagy némi kivetnivalót maga után, most biztos jó nagy prolinak gondolnak :D De teljesen jogos reakció volt a részedről.

Az a szomorú, hogy az ilyen szülők bele sem gondolnak abba, hogy ezzel nem téged bántanak, hanem a saját lányukat, akivel kapcsolatban azt kellene hogy akarják, hogy boldog legyen.

Én szüleim is jómódúbbak, de nagyon józan, szerény emberek, és normális emberi értékeket adtak át. Először vagyok szerelmes, és a kedvesem egyszerűbb családból jön, nagyon megszerették a szüleim is, kedves, figyelmes, intelligens férfi. Mondjuk egy ilyen kirohanás után szerintem megszakadt volna a jó viszony, na de a szüleim semmi okot nem adtak ilyesmire.

Ne foglalkozz velük. Ha látják hogy a lányuk boldog veled, talán majd megbékélnek. Ha meg nem, így jártak, ti legyetek boldogok!

2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*ne érezd
2019. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

Kamu.

"Nos, nem akartam a témájuk közepévé válni, csak rendezni az ügyet"

Ezt szokták a pszichopaták is mondani. Te tényleg azt hiszed hogy valami tarantino filmben élsz? Bár szerinten csak egy nagy kamu az egész.

2019. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Tokos vagy az teny... bar picit diplomatikusabban mondod meg nem ennyire hevesen, nagyobbat utott volna. Igy mondhatjak azt hogy proli vagy. Nem tudom menni idosek vagytok. De az a lenyeg, hogy ti szeressetek egymast. Ha a csaj kiall veled, melletted a tobbi nem szamit.
2019. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon ott vagy!:))

Elolvadnék, ha az én pasim lettél volna.:))

2019. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hogy mire számits?

Hát arra, hogy anyuci szépen kedves szóval fogja ellened nevelni a lányát. Az ilyenek taktikaznak, szóval lehet, hogy nem fog eltölteni tőle, inkább sunyi módon adja elő a dolgokat.


Hogy jól tetted e vagy sem,azt az idő eldönti.

2019. nov. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Érthető, de nem is akartam túlzottan diplomatikus lenni. Mégis csak férfiból vagyok, ha megsértik a nem is tudom, büszkeségemet, engedtessék meg, hogy én is megtegyem.

Azt mondtam az apjának, hogy 'maga lesz az aki megbánja, ha közénk akar állni, mert én aztán nem fogok elszaladni maguktól!" Azt hiszem ez még viszonylag elég diplomatikus is. Még ha a többi nem is szalonképes. Nem én vagyok az első barátja akibe bele kötnek, az előzőt is elmarták mellőle, aki, és most őszinte leszek, nálam sokkal jobb is volt. Hihetetlen, hogy én nem lépek le, mikor az megtette.

De én szeretem ezt a lányt, és undorodom attól, hogy ez a két hülye egy Z kategóriás drámában képzeli magát. Úgy gondoltam ez két dolog elég ahhoz, hogy tisztázzuk a dolgokat.

2019. nov. 21. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!