Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Jártam egy lánnyal kb. 3 évet. A kapcsolatnak vége lett, nem működött. Kb. 4 hónapja szakítottunk. Viszont a volt barátnőm nagynénje nagyon bejön nekem. Már amikor bemutatta nekem, akkor nagyon szimpatikus volt, de nem csak külsőre, hanem a belső értékei miatt és a gondolkodása miatt. Amíg együtt voltam a barátnőmmel nem közelítettem a lány felé, semmi jelét nem adtam annak, hogy tetszik és kedvelem. Most, hogy nincs már meg a barátnőm léphetek a nagynénje felé? Szabad? Mit lehet tenni ilyenkor? Néha beszélgettünk facen és nagyon jó volt vele beszélgetni és szinte mindenben egyet értettünk és van közös téma. Volt valaki hasonló helyzetben? Kitől milyen reakcióra számíthatok?
2017. aug. 22. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy ők milyen kapcsolatban állnak egymással. Igazából én azt mondanám, hogy ex családtagjától soha semmit. Azért csak fura lenne, hogy 4 hónapja még barátnőddel ültél a családi ebéden, most meg a nagynénjével.

Meg azért az is ciki, ha ő meg nem így érez. Attól, hogy valakivel elbeszélgetek meg jól elvagyunk nem azt jelenti, hogy akarok tőle bármit is. Aztán abból is csak a balhé lesz, ha esetleg beszámol róla exednek. Igazából ha jó a kapcsolatuk meg van valamennyi tartás benne, akkor nem fog veled összejönni egyébként sem.

2017. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!