Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veszekedés része a szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés része a szerelemnek? Vagy az igaz szerelemben nincs veszekedés?

Figyelt kérdés
Én nem Látom Szerelemnek azt ahol vita van,

2019. nov. 22. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert mindenkiben a hibát kell keresnie az embereknek:)

Meg unják az életüket, aztán valami kell hogy legyen benne amin pöröghetnek.


Velem kb lehetetlen összevitatkozni, de egy két lány kapcsolatban képes az emberbe kötni olyan dolgokkal hogy el se hiszed hogy ez tényleg igaz :)

2019. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a társas együttlét, főleg az együttélés szükséges velejárói a súrlódások, főleg az elején vagy egy új élethelyzetben. És igen, ezekből ha egy-egy rossz időben találja meg az embert vagy akár elég az is, hogy kicsit lobbanékonyabb vérmérsékletű legyen az ember, abból bizony veszekedés lesz, nem csak vita.


Én nem érzem ezt gondnak a saját kapcsolatomban, amíg utána meg tudjuk beszélni és amíg nem csinálunk belőle rendszert, mert azért napi programnak nem szeretném annyira. Más emberek vagyunk, természetes, hogy néha más véleményen is vagyunk kisebb, akár nagyobb dolgokban és az is természetes, hogy egy hosszú nap után például nyűgösen, hisztisen nem biztos, hogy egy ilyen akadályt higgadtan tudunk venni. Kikiabáljuk magunkat, hogy ki hogy lehet ennyire izé, aztán megbeszéljük, hogy hogyan tovább.

2019. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Definiàlni kellene, hogy te mit tartasz veszekedésnek. Ha néha egy kis nézeteltérés adódik, amit meg tudnak beszélni normàl hangnemben, az semmi ...Nincs olyan kapcsolat amiben mindig mindenben egyetértenek, mert nincs 2 egyforma ember sem...

Ha arra gondolsz, hogy ordítozva vitatkoznak, veszekednek, ne adj isten szidjàk egymàst, poharat, tànyért dobàlnak, a màsik ruhàit ki az ablakon, tettlegesség, durvasàg van , ( pl egyik rokonoméknàl ezek voltak de ők szét is mentek) az szerintem semmilyen szinten nem fér bele.

2019. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindenhol van veszekedés mert a szerelem inkabb vakít és miután már kezdés tisztán látni akkor észre veszed hogy vannak dolgok amik ütköznek kettőtök közt több sure a személyes vélemény bizonyos dolgokról! Ezzel semmi baj azaz igazi szerelem ahol ezeket a dolgokat megtudják oldani!
2019. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Része.

Nekem úgy kell bizonyítanom, hogy szeretem még az asszonyt, hogy minden vasárnap lekeverek neki egyet kettőt.

Ha elfelejtem, szóvá is teszi, hogy már nem szeretem.

2019. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vita mindenhol kell, hogy legyen, amikor egy embernél többen döntenek.

Ki van zárva, hogy mindig, mindenről ugyanezt gondolja két önálló ember.

A veszekedés még valami rosszindulatú, öncélú bánzása a másiknak, semmi helye az emberi kapcsolatokban.

Nem tudom, miért használod azonos szavakként?

2019. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!