Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ezt folytatnom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt folytatnom vagy nekem kellene véget vessek a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Fél évig udvaroltam az illető lánynak akivel annyira jó viszonyunk lett , hogy nem is akart kapcsolatot mert féltette a baratsagunkat. De mindig is lehetett erezni , hogy o is tobbet akar. Vegul elhagyta a felelmeit es jelenleg egyutt vagyunk. Érzem hogy szeret, én őt mindennél jobban szeretem és probalok mindennel a kedvében járni de mostanában 2x is azt vágta be nekem hogy a vizsgákra valo keszules , az orakra jaras, meg a sok dolog miatt ugy erzi nincs ideje erre a kapcsolatra és nem tudja hogy megeri e folytatni. Tudom hogy szeret, erzem is. Akkor miert nem akarja a kapcsolat nehezsegeit is vallalni? Miert futamodna meg? Nem tudom megerteni. Mar az elso utan mondtam nyugodjon meg ketten mindenre megoldast talalunk. De most elojott ujra. Hagynom kellene tenyleg? Ne eroltessem? De ha kettesbe vagyunk boldog o is enis. Segitsetek.

Ha ez szamit en 22f , ő 19l



2019. nov. 14. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fél kilépni a kapcsolatból. Vagy talált egy jobb partit nálad és vacilál. Szóval hagyd a lányt. Ami ilyen nyögvenyelős, nem éri meg időt pazarolni rá. 30 éves kor körül majd belátod, hogy jó döntés volt.
2019. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!