Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek tetszett már egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszett már egyetemen tanárotok?

Figyelt kérdés

De nem lett semmi a dologból érthető okokból. Hogy kezeltétek a helyzetet? Nem volt kínos bemenni az órájára?

Vagy olyan helyzet, ahol még viszonzás is volt, de ettől függetlenül nem lépett egyikőtök sem. Éreztetek valamilyen szintű kivételezést?


Nekem volt pár éve, most egy ilyen témájú kérdés jutatta eszembe. Nekem nagyon kínos volt, szinte minden nap volt vele órám. Sosem lett semmi komoly, de számtalanszor kaptam rajta azon, hogy néz, meg még órák után beszélgetni is akart, de én nem volt túl nyitott és egy kicsit zavart is egy idő után. Szerintem érthető, 19 éves voltam, ő meg harmincon felül. Viszont most eszembe jutott a "mi lett volna ha..." :D



2019. nov. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Tetszett, én 40 éves voltam, ő meg 50.

Kapcsolatban éltünk mindketten, így csak érezni lehetett a vonzást, más nem történt.

2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyira nem jöttek be, mint a középsulis földrajz tanár. :)
2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak szimpatikusnak tartom, mert jó fej, jól tanít, korrekt (meg egyébként nem is rossz pasi). Nem kínos menni az órákra, sőt, nagyon szeretem az előadásait, érdekel is a tárgya. Több százan vagyunk az évfolyamon, max arcról tudja, hogy oda járok, párszor beszéltünk csak, majd a következő években talán fog még tanítani, kicsit személyesebben is megismerjük egymást. 😀 A mostani élethelyzetemben természetesen nem kezdenék ki vele, ő házas, nekem is van egy szuper párkapcsolatom, inkább csak feltűnt, hogy ha más lenne a felállás lehet nem lenne közömbös számomra. Van egy másik fiatal tanár az egyetemen, ő úgy objektív (meg szubjektív) szemmel is egy jóképű pasi, kedves is amúgy, de ezen kívül ő abszolút nem fogott meg. Kisebb csoportban tanít, első óra óta tudja a nevemet meg mindig mosolyog, én is mosolygok, de ennyi a dolog. 😀
2019. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szinte sose fogtam ki fiatal tanárokat. Ovis korom óta mindenki öreg volt. Most egyetemen egyik kötvált egy 30-as csaj tartja, de férjnél van. Ő elég szép nem csak tanárok között. Amúgy se kezdenék ki vele, ha ez lenne a kérdés.
2019. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tetszett. Igen, voltak konkrétabb közeledések, az én 22 és 23 éves, illetve az ő 31-32 éves kora között. Igen, másfél-két évig ment a körüludvarolgatás, a szemezgetés, a szép emailek, pezsgő szócsaták meg minden :) de csak ilyen szinten. Ugyanis ő házas, családos ember, én pedig sosem voltam egy ócska lotyó, hogy belekontárkodjak más kapcsolatába. Egyszerűen csak érzékeltük mindketten, hogy nagyon megvan a közös hullámhossz, néha félszavakból is értettük egymást, és bármikor számíthattunk egymásra: én rá, ha segítség kellett bármiben, ő rám, ha kételkedett 1-2 tanári módszere helyességét illetően vagy kellett egy önként jelentkező egy feladatra.

És ennyiben maradtunk. Már nincs semmi, mert próbált volna velem többet dumálni óra után, de annyira megijedtem, amikor rájöttem, az általam idealizált, halálosan jó pasi PONTOSAN olyan, mint amilyennek elképzeltem... hogy már futottam is a másik irányba legközelebb. Gyakorlatilag minden értelemben.

Ma úgy gyűlöl, hogy már köszönni sem tud, és az utcán szó szerint kikerül. A mai napig nem tudom, mi a pontos bűnöm, talán, hogy végül sosem feküdtünk le, még csak egy csók se történt...de nem bánom, mert így legalább tükörbe tudok még nézni. És azóta is mosolyogva gondolok vissza azokra a felejthetetlen, néha arcpirítóan zavarba ejtő pillanatokra. :)

2020. márc. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!