Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok egy nőbe, de ritkán tudunk találkozni, és a szexhiányom erősebb, ezen néha enyhítek. Normális ez?

Figyelt kérdés

Minden gondolatom az új barátnőm körül forog. Vele kelek, vele fekszek. Annyira hiányzik, hogy szabályosan szenvedek. Borzasztó nagy köztünk a távolság, így csak 6-8 hetente láthatjuk egymást. Tudom, hogy csak ideiglenes a távolság köztünk, és nyáron már újra együtt leszünk. Elsöprő szerelem van köztünk ám hirtelen kellett kiutaznia, talán túl hamar, amikoris épphogy megismertük egymást. A szexhiány (vagy szeretethiány?) meg eluralkodik rajtam. Ilyenkor bármelyik nővel lefekszem és közben a barátnőmre gondolok. Najó, azért az egyéjszakás nő legyen csinos, ennyi feltételem van.

Akkor én most szerelmes vagyok egyáltalán a barátnőmbe? Normális ez, amit csinálok?

33/F


2019. nov. 27. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ez egy meglett, 30 éves férfi. Gratulálok, remélem, családot nem akarsz.
2019. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ismernélek titeket, nagyon szívesen elmondanám neki. Élmény lenne egy ilyen ösztönlény patkány életét tönkretenni.
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, megtudja és kidob. :-)
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te szerelmes csak a farkad után mész. Ha lenne gerinced belátnád hogy jobbat érdemel nálad.
2019. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van! De az USA-ba nem egyszerű utána menni. Ráadásul több mint fél évről van szó....

Az élet meg rövid.

2019. nov. 27. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És kapcsolatban lenni sem kötelező
2019. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele, és ne húzd az idejét, nem tudsz hűséges lenni, nem vagy szerelmes.
2019. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van kezed, ráadásul én mentem volna vele.

Te tényleg ösztönlény vagy, nem vagy szerelmes maximum magadba...

2019. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ősznite kommenteket! Mélyen magamba néztem, és rájöttem: Hülyeséget csinálok.
2019. nov. 27. 09:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiverni magadnak akkora probléma lenne?

Ezzel a szerelemmel max ámítod magad. Most vagy szerelmes vagy és normálisan, kapcsolatban tudsz létezni. Vagy nevezzük a csajt fellángolásnak, azt éled a szingli életed és dugsz másokat.

2019. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!