Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtalálnád az igazit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtalálnád az igazit, de ő kijelentené, hogy soha nem akar gyereket, akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyből lenne végre egy közös pontunk:)./F37/
2019. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!
2019. nov. 27. 14:56
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak az lehet az igazi, aki nem akar gyereket, mert én se akarok.
2019. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert mindig szerettem volna gyerekeket.
2019. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Számomra ő lenne az ideális társ.
2019. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Sosem voltam egy ősanya típus, egy időben még azt is gondoltam, hogy nekem sose lesz, aztán megismertem a volegenyem. Ő szeretne egy gyermeket, mióta ismerem én is, de úgy voltam vele, ha nem jön össze hat ez van. Egyszer kérdeztem tőle, hogy mit szólt volna, ha én nem akarok gyereket? Azt mondta hogy miattam van velem és nem azért, hogy szuljek, az csak egy plusz valami lenne elfogadta volna. Ismerem ezer éve, tudom, hogy így van.
2019. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem Ő lenne az igazi, ugyanis én sem akarok! De szerencsére megtaláltam azt a férfit, aki hozzám hasonlóan nem akar soha gyereket.:)
2019. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!