Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém egyáltalán?

Figyelt kérdés

ezt irta nekem!

A különbségek sajnos mindig ott lesznek, hiszen teljesen más személyiségek vagyunk. De ahogy te is mondtad, a szerelem elmúlik és ha most szerelmesen ennyit vitatkozunk, ha elmúlik a szerelem azt hiszem csak ez maradna :( Engem mindig zavarni fognak ezek az apróságok, idegesíteni fognak smit nem tudok magamban tartani amitől te is feszültté válsz, ami tönkretesz belülről mindkettőnket



2019. nov. 28. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha nem lett volna az nem venné a fáradtságot a magyarázatra.

2019. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, burkoltan azt írja, hogy nem tud téged elfogadni olyannak, amilyen vagy.
2019. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ha szerelmes vagyok nem szakítok nem?
2019. nov. 28. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2. De akarata ellenére megváltoztatni sem.

A szeretlekben az is benne van, hogy elengedem a másikat, ha belátom, hogy csak bántanám/rossz volna neki velem.

Szerintem korrekt választ kaptál kérdező. Jó lenne neked állandóan veszekedni?

2019. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem szakítasz szerelmesen is. Ha van az illetőnek esze és belátja, hogy csak kinyírjátok egymást, akkor szakít. Vannak dolgok, amiket a szerelem nem tud áthidalni.
2019. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

es igy folytatta! :(

"És igen, sokan így működnek merőben más emberek és jól működik, de én nem érzem jól magam mikor beleszólok olyan dolgaidba ami te vagy, ami a te személyed, amik neked már így alakultak ki, nem akarlak megváltoztatni viszont úgy érzem hogy ha elfogadom azzal mindkettőnknek hazudok"

2019. nov. 28. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan áll hozzá. Amúgy megbeszélni megpróbáltátok és nem volt kompromisszum?
2019. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akár lehetett az is. Csak tudod, néha ez sajnos kevés.
2019. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

megpróbáltam megbeszélni vele a beszélgetés után egyből de mondtam neki hogy megértem!

szépen sok jot kívántunk egymásnak es elköszöntünk egymástól!

persze elotte nap szemelyesen szakitottunk normalisan ezt mar masnap beszeltuk!

2019. nov. 28. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:

A szerelem nem elég mindenre...


Vagy akkor erőt veszel magadon és változtatsz a szokásaidon, amik őt zavarják! Kemény munka!!!

2019. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!