Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány sem lesz belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány sem lesz belém szerelmes soha ha ilyen típus vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé szolid, visszahúzódó, és keveset beszélő vagyok. De ha lenne barátnőm kicsit változna ez szerintem. Meg nagyon szeretném az biztos.

Van olyan lány aki elfogadna ilyen barátot?

Próbaltam már ismerkedni lányokkal de nem jött még össze kapcsolat soha.


2019. nov. 15. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha szerinted ez nem jön be a lányoknak, akkor legyél olyan, amilyen szerinted bejön.
2019. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Az a vicc, hogy ez a típus sokkal férfiasabb, mint a nagydumás, műmájer, egoista gyökér típus...
2019. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy ha én azt mondanám, hogy szar vagy, nem kérdeznél vissza, hogy ugyan miért, hanem elfogadnád érvként. Na, nekem ez a taszító. Az, ha valakinek nincs tartása, kiállása, stabil jelleme, önbizalma. Ráadásul te kifejezetten needy vagy és egy kapcsolattól vársz csodát, ahelyett, hogy szingliként, önmagadban is értékelni tudd magad és szeretni az életed. Az általad kiemelt tulajdonságokkal semmi bajom nincs.
2019. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Az irányításmániás, agybeteg nőknek ez pont jó.

Az hogy neked jó lesz-e.....

Kizártnak tartom.

A nők többségének általában az jön be, ha valaki elő tudja magát adni.

2019. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

"Ráadásul te kifejezetten needy vagy és egy kapcsolattól vársz csodát, ahelyett, hogy szingliként, önmagadban is értékelni tudd magad és szeretni az életed."

Aha és ezt neked, hogy sikerült leszűrni a kérdésből? Azért, mert valaki szótlan és nem fossa magából a csajozós dumákat fél percenként már egyből nincsen tartása, meg nincsen jelleme? Hát gratulálok...

2019. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#2: Ha valóban ez a típus a férfiasabb, akkor miért ilyen típusú emberektől jönnek csak a kérdések a sikertelenségükről és miért nem a műmájer férfiaktól? :D
2019. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#3


Arra nem gondolsz, hogy van aki azért nem reagál erre, mert "mond csak magadét, úgyis leszarom" "bolond lukból bolond szél fúj, nem nagyon érdekel a véleményed".


Én sokakra ezért nem reagálok. Minek? Meggyőzni úgyse tudom, a primitív vitában behozhatatlan előnye van a hatalmas gyakorlata miatt, egy verekedést meg nekem ez nem ér meg, nem vagyok kisebbség vagy pszichopata.

2019. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6


Azért, mert a műmájerek többsége lehet akármekkora lúzer és a környék hülyéje, idiótája akin mindenki nevet még a szemébe is - MEGGYŐZI MAGÁT - hogy ő a menő ember. Láttad a South Parkból azt a részt amikor Jimmy kitalálja a halrudis viccet? Na ott Cartman viselkedése tökéletesen mutatja be őket. Akármilyen fos szituációra úgy emlékeznek később, hogy ők voltak a menő emberek, még akkor is ha mindenki más tudja, hogy NEM.

2019. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért, hanem ebből a két mondatból:

De ha lenne barátnőm kicsit változna ez szerintem. Meg nagyon szeretném az biztos.


Senki ne a leendő párjától várjon változást, mert amíg nincs neki, ez nem releváns és amíg valaki azzal kampányol párkeresés alatt, hogy kapcsolatban milyen jó lenne és mennyire változna, addig nem fog menni. Másrészt mindenki szereti a párját ideális esetben. Ez a "nagyon szeretném" is csak arról szól, hogy huhh, csak végre egyszer legyen, akaromakaromakarom, én lennék a legjobb férj, csak valaki adjon nekem egy esélyt!


Nem. Az ember szingliként válik erre alkalmassá. És nem úgy, hogy egy nagyszájú türhő fuckboy lesz, mert mint írtam, a kérdező által taglalt tulajdonságok számomra is szimpatikusabbak, mint egy ilyen díszpinty. De azt meg kell értenie, hogy csak magának árt, amíg a saját értékét megkérdőjelezve, már-már megfelelési kényszerrel keres magának valakit mihamarabb, mintha verseny lenne. Ez nem épp szerencsés stratégia. Én is csak akkor találtam párt, mikor egyedülállóként is megtanultam élvezni, élni az életem és megtaláltam önmagam, onnantól pedig egy pár csak pluszt adott az egyébként is kerek életemhez, nem pedig "helyrerakott".

2019. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"#2: Ha valóban ez a típus a férfiasabb, akkor miért ilyen típusú emberektől jönnek csak a kérdések a sikertelenségükről és miért nem a műmájer férfiaktól? :D"

A Kérdező idejött tanácsért, hogy mit tudna esetleg fejleszteni önmagán, hátha valaki tud neki segíteni. Tisztában van a csajozásbeli gyengeségével és változtatni akar rajta. Ez egy férfias vonás.

2019. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!