Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátnőm szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze. Én nagyon lángolok, de a nő nem annyira. Persze bújik, meg ölel, de mindent nagyon kerül ami a szerelemmel kapcsolatos. Pl küldünk egymásnak cuki gif-eket, és mindig beszívecskéztük a másikét. Tegnap küldtem egy olyat ahol a végén bejött az I love you felirat. Arra természetesen nem reagált. Pedig én már jó ideje kimondtam hogy szeretem De nem jjött rá viszont válasz, azóta nem mondtam neki. Kellemetlenül érzem magam miatta. Viszont a legértékesebb nő akit valaha megismerkedtem, nem akarom elveszíteni. Mit tegyek hogy magamba bolondítsam?


33/f


2019. nov. 21. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem lett volna célszerűbb úgy összejönni, ha már egymásba szerettetek?

Tini kategória...

2019. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Lényegében manipulációs technikák iránt érdeklődsz, nem tűnt fel, kérdező?
2019. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es: milyen álomvilagban élsz te? A kötődés, a szerelem jóval később jön el egy kapcsolatban, nem fordítva történik.
2019. nov. 21. 23:02
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es: nem manipulálni akarom. Azt szeretném hogy azért szeressen aki vagyok. A játszmázás-taktikázás pedig nem manipuláció.
2019. nov. 21. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kötődés, a szerelem jóval később jön el egy kapcsolatban, nem fordítva történik."

Nem ő él álomvilágban, hanem te valami teljesen elvolt dimenzióban.

Ahhoz nem kell álomvilág, hogy az ismerkedős, összemelegedős időszakot kihúzzuk addig, ameddig mindketten szerelmesek nem lesztek. Már csak azért is célszerű, mert így ő sem fogja rosszul érezni magát, hogy kapcsolatban van, de nem szerelmes.

De persze te biztos jobban tudod, azért vagy egy ilyen tökéletes és funkcionális kapcsolatban.

2019. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A játszmázás-taktikázás pedig nem manipuláció."


Úb@z... én ezt a helyedben még egyszer átgondolnám... mielőtt harsányan röhögve, teljes joggal darabokra szednek a válaszolók...

2019. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kötődés, a szerelem jóval később jön el egy kapcsolatban, nem fordítva történik."

HA eljön. És pontosan emiatt a "ha" miatt nem kell olyannal összejönni akivel nem vagytok kölcsönösen szerelmesek egymásba. Mert közel sem biztos, hogy valaha is beléd fog szeretni. Ha együtt vagytok már pár hónapja de még csak annyit se mond neked, hogy "én is szeretlek" és ennyire semmit nem érez akkor 99%, hogy sosem fog már kialakulni a szerelem. Ha valakivel hónapok óta párocskás dolgokat csináltok de még mindig nincs lángoló szerelem ott soha nem is lesz már. Na ezért nem kell össszejönni amíg nincs kölcsönös szerelem. Szépen el lehet vesztegetni így hosszú hónapokat vagy éveket, hogy "majd kialakul nála is" aztán csak annyit veszel észre, hogy már dobbantott is valakivel akibe beleszeretett.

2019. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Lényegében a kérdezőt is manipulálják kettes.
2019. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg de, a játszmázás pont manipuláció.

Kérdező. Tegyük fel, hogy nem szeret. Mi az ami melletted tartja, ha ez így van? Gazdag vagy, jól dugsz, jó társaság vagy, hasznos vagy stb. Van ilyen tényező?

2019. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A cuki gif és a beszívecskézés is nagyon érett férfira vall. Ha nem tudod elérni azzal aki vagy, lehet sosem lesz szerelmes, rábírni semmivel nem tudod.
2019. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!