Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom ezt az érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ezt az érzést leküzdeni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok csalódás ért. Több barátnőm is volt aki becsapott, megcsalt. Ezek az esetek eléggé haza vágtak, főleg azért mert állandó féltékenység volt bennem, és mint kiderült jogos is volt.

Most viszont van egy teljesen jó kapcsolatom, tudom hogy nem kéne féltékenyek lennem, mert semmi okom rá. Mégis az vagyok, mivel már annyira belém égett ez az érzés. Próbálom ezt magamban elnyomni, eddig sikerült is. Viszont borzalmas érzés.

Hogy tudnám ezt teljesen kiölni magamból?



#kapcsolat #féltékenység #megcsalás új kapcsolat
2019. nov. 29. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem kell tenned. Ha majd 1-2-5-10 év múlva is minden rendben lesz, akkor megerősödik a bizalmad és csökken a féltékenység.
2019. nov. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Kommunikáció.

Ha egy anyagot elkezdünk préselni, el fog tünni?? Hatodikos korodban fizika óráid helyett mit csináltál????

2019. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ezt az érzést. A lehető legjobb ha újra tanulsz bízni és ha beszélsz is vele erről nyíltan csak nyugisan . Ne érezze úgy ,hogy túl feszült vagy emiatt.
2019. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen kitörölni. Egy egészséges féltékenység nem árt. Néha egy-egy, több idő után feltett keresztkérdéssel rá lehet jönni, hogy az illető hazudott-e vagy sem.
2019. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy veszélyezteti-e a kapcsolatod épségét, jó minőségét. Ha nem, akkor próbálj meg uralkodni magadon, és tényleg nem támadó jelleggel féltékenykedni, és ésszerű keretek között tartani ezt az érzést, ami kis mértékben természetes egy szerelemben.

ha viszont veszélyezteti a kapcsolat jó minőségét, fordulj pszichoterapeutához, van erre terápia, ami 6 hónap alatt helyrerakhat.

2019. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!